Yeniden Refah Partisi Yozgat Belediye Başkan Adayı Arslan, Yozgat'ta yeni bir dönem başlayacak

Yeniden Refah Partisi Yozgat Belediye Başkan Adayı Arslan, Yozgat'ta yeni bir dönem başlayacak

Yeniden Refah Partisi Yozgat İl teşkilatı iftar programı düzenledi. Programa Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan da katıldı. Daha sonra 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Gününün 109'uncu yıl dönümü dolayısıyla Yimpaş Alışveriş Merkezi önünde düzenlenen fener alayı yürüyüşüne katılmasıyla, yürüyüş Cumhuriyet alanında mehter marşının gösterisi ile son buldu.

Yeniden Refah Partisi Yozgat Belediye Başkan Adayı Arslan, Yozgat'ta yeni bir dönem başlayacak

Yeniden Refah Partisi Yozgat İl teşkilatı iftar programı düzenledi. Programa Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan da katıldı. Daha sonra 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Gününün 109'uncu yıl dönümü dolayısıyla Yimpaş Alışveriş Merkezi önünde düzenlenen fener alayı yürüyüşüne katılmasıyla, yürüyüş Cumhuriyet alanında mehter marşının gösterisi ile son buldu.

 

Programa, Yeniden Refah Partisi Yozgat Belediye Başkan Adayı Kazım Arslan, ilçe ve belde belediye başkan adayları, meclis üyeleri, teşkilat üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Programda konuşma yapan Yeniden Refah Partisi Yozgat Belediye Başkan adayı Kazım Arslan milli görüş belediyeciliği ile yönetilen belediyelerin efsane hizmetler yaptığını vurgularken Genel Başkan Fatih Erbakan ise vatandaşın artık rantçı belediye sistemlerinden, yönetim şekillerinden sıkıldığını dile getirdi.

 

Yaklaşık 3 aydır devam eden seçim kampanyamızın sonuna yaklaştık. İnşallah 31 Martta vereceğimiz karar hem Yozgat’ımızın hem Türkiye’miz için hayırlı olsun, hayırlara vesile olsun diyen Yeniden Refah Partisi Yozgat Belediye Başkan Adayı Kazım Arslan yapmış olduğu açıklamada şu ifadelere yer verdi;

 

MİLLİ GÖRÜŞ BELEDİYECİLİĞİ TÜRKİYE’DE EFSANE HİZMETLER YAPTI

 

“İftarımız bizler için çok anlamlı bir günde yapıyoruz. 18 Mart Şehitlerimizi anma günüyle bir araya geldik. Şehitlerimizin ruhları şad olsun, mekanları cennet olsun. Şehitlerimizi minnetle anıyoruz. Rabbim rahmetini esirgemesin. Yaklaşık 3 aydır devam eden seçim kampanyamızın sonuna yaklaştık. İnşallah 31 Martta vereceğimiz karar hem Yozgat’ımızın hem Türkiye’miz için hayırlı olsun, hayırlara vesile olsun. Cenab-ı Hak bizlere doğru karar vermeyi nasip etsin. Değerli kardeşlerim bütün Türkiye biliyor 1994 de Türkiye refah belediyeciliği ile tanıştı, milli görüş belediyeciliği ile tanıştı ve milli görüş belediyeciliği Türkiye’de efsane hizmetler yaptılar.’’ diye konuştu.

 

İnanıyorum ki hemşehrilerimiz iyiden yana, doğrudan yana ve adil olandan yana bir karar verecek diyen Arslan; “Bizler inanıyoruz ki 31 Mart yeniden milli görüş belediyeciliğinin başlaması için bir dönüm noktası olacak. Aylardır sahadayız. İnanıyorum ki hemşehrilerimiz iyiden yana, doğrudan yana ve adil olandan yana bir karar verecek. 31 Mart’ta Türkiye’de ve Yozgat’ta yeni bir dönem başlayacak. İnsanların ötekileştirilmediği, düşmanların üretilmediği, insanların verdikleri oylardan dolayı hesaba çekilmediği bir yönetim anlayışıyla tanışacak Yozgatlılar. Bizim ki makam sevdası değil birazda biz başkanlık yapalım sevdası olay değil. İnandığımız değerleri iktidara taşıma mücadelesidir. Yozgatlılar bilirler ki bizler makam aracı kullanmayan bir başkandık, vatandaşın her an her yer de bizlere ulaşması için onların yanında olduk. İnşallah Yozgat’ta 31 Mart’tan sonra yine böyle bir belediyecilik anlayışı olacak. İnsanların yaklaşamadığı değil her an yanında gördüğü bir belediye anlayışı başlayacak. Bütün derdimiz gayemiz bunun içindir. Daha gidecek çok yolumuz var. Yapılacak çok işimiz var. Sizlerin ve bizlerin emekleri İnşallah ziyan olmaz. 1 Nisan’dan sonra İnşallah Yozgat’ta milli görüş belediyeciliği başlayacak. Yeniden refah belediyeciliği başlayacak. Yozgat’ımızı hep birlikte imar edeceğiz’’ dedi.

 

RABBİM BİZİ ÇANAKKALE RUHUNDAN, MİLLİ GÖRÜŞ RUHUNDAN AYIRMASIN

 

 

Rabbim bizi Çanakkale ruhundan, milli görüş ruhundan ayırmasın. İnşallah yeni dönem de yeni zaferleri, yeni gönül fetihleri kazanmayı bizlere nasip etsin diyen Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan; “Hepinizi hürmetle, muhabbetle selamlıyorum. Hepiniz hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Cenab-ı Allah bu iftarımızı en büyük hayırlara vesile kılsın. 31 Mart’ta Yeniden Refah Partimizin milli görüş zaferine Yozgat’ımızda ahlaklı belediyeciliğin başlamasına vesile eylesin. İftarımız ve gecemiz hayırlı olsun. Bizleri burada yalnız bırakmayan Yozgatlı kardeşlerimize çok teşekkür ediyorum. 18 Mart Çanakkale Destanının yıldönümünü tebrik ediyorum ve şehitlerimizi hayırla yad ediyor, rahmet diliyorum. Rabbim bizi Çanakkale ruhundan, milli görüş ruhundan ayırmasın. İnşallah yeni dönem de yeni zaferleri, yeni gönül fetihleri kazanmayı bizlere nasip etsin” şeklinde konuştu.

 

 

Genel Başkan Erbakan konuşmasının devamında milli görüşün şahlanışına çok az kaldı diye devam ederken; “Çok değerli Yozgatlılar, çok değerli milli görüşçüler herkes bilir ki Türkiye’nin her köşesinde esen en sert rüzgar Yeniden Refah rüzgarıdır. Üye sayımıza yetişemiyoruz. İnsanlar stantların önünde kuyruk oluyor üye olmak için partimize. Günde 2 bin 500 üye kaydediyoruz bu ayda 75 bin kişi yapar ki bir senede 1 milyon kişi yapar. Seçimde 500 bini geçmiş olacağız. Seçimlerden sonra 1 milyonu aştığımız takdirde üye sayısı en fazla olan 2. Parti olacağız. Önce 31 Mart’ta yerel yönetimlerde iktidar arkasından 2028 de merkezi hükümette iktidara yürüyeceğiz. Bu rüzgarı meydanlar gösteriyor. Milletimiz dile getiriyor. Caddeler ve sokaklar gösteriyor. Yeniden Refah Partimizin mitingleri gösteriyor. 40-50 senelik partilerin üye sayıları bakımından geride bırakacak noktaya geldik. Bunların hepsi milli görüşün yeniden şahlanışının habercisidir, 31 Mart zaferinin habercisidir. Neden millet yeniden refaha koşuyor çünkü en baş sebep vatandaş rantçı belediyecilikten sıkıldı. Milletle arasına duvarlar ören, milletin derdiyle dertlenmek yerine makam aracı ve modeli ile uğraşan, vatandaşı değil yancıyı düşünen, rüşvetçi insanlardan bıktı ve usandı. Türkiye’de insanların yüzde 85’i yoksul, yüzde 45’i aç. 22 senedir bu ülkeyi sizler yönetiyorsunuz bu tablonun sorumlusu sizlersiniz’’ ifadelerine yer verdi.

Night
Day