Sedef, Yozgat'ı hep birlikte inşa edeceğiz

Sedef, Yozgat'ı hep birlikte inşa edeceğiz

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Milletvekili İ. Ethem Sedef 2024 yerel seçimleri sonrası değerlendirmelerde bulunarak, “Yozgat’ta belediye seçimlerinde birinci pati olduk” dedi.

Sedef, Yozgat'ı hep birlikte inşa edeceğiz

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Milletvekili İ. Ethem Sedef 2024 yerel seçimleri sonrası değerlendirmelerde bulunarak, “Yozgat’ta belediye seçimlerinde birinci pati olduk” dedi.

 

İL GENEL MECLİSİNDE ÜYE SAYIMIZI 16’YA YÜKSELTTİK

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) olarak, 2024 yerel seçimlerinde Yozgat'ta teşkilatlarımız ile birlikte gerçekleştirdiğimiz çalışmaların meyvelerini toplamaktan büyük bir gurur duyuyoruz diyen Milletvekili Sedef; “Bu seçimlerde, kesin olmayan sonuçlara göre 7 ilçe ve 7 belde belediye başkanlığı seçimlerini kazanarak, halkımızın teveccühünü ve desteğini almış bulunmaktayız. 9 olan il genel meclisi üye sayımız ise 16 ‘ya yükselttik.

 

YOZGAT’TA BELEDİYE SEÇİMLERİNDE BİRİNCİ PATİ OLDUK

 

Yozgat’ta belediye seçimlerinde birinci pati olduk. Bu başarı, partimize olan güvenin ve bizlerin de TBMM ve sahada özverili çalışmalarımızın bir sonucu olduğunu düşünüyoruz. Yozgat'ın her köşesine yayılan teşkilatlarımızın sahadaki etkinlikleri ve halkımızla kurduğu sıcak ilişkiler, bu zaferin temel taşlarından biridir. Halkımızın ve teşkilatlarımızın sesine kulak vererek Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli beyefendinin önderliğinde, doğru adaylarla hemşerilerimizin huzuruna çıktık.

 

HEMŞERİLERİMİZİN TERCİHİNE DE SAYGI DUYMAKTAYIZ

 

YOZGAT Merkez Ömer Açıkel ile çıktığımız yolda az bir fakla ikinci parti olmasını başardık. Kazanmak istedik, çok çalıştık ancak hemşerilerimizin tercihine de saygı duymaktayız.

AKDAĞMADENİ ilçemizde adayımız Nezih Yalçın, Oluközü beldesinde Hasan Aydınsoy

AYDINCIK Baydiğin beldesinde İmdat Ceylan

BOĞAZLIYAN Sırçalı beldesinde Mustafa Parlak, Yamaçlı beldesinde ise İbrahim Özsoy

ÇAYIRALAN ilçemizde Ahmet Kaygısız, Konuklar beldesinde Oğuzhan Karaca

ÇANDIR ilçemizde Ertan Eroğlu

ÇEKEREK ilçemizde Üzeyir İnce

SARAYKENT ilçemizde Ahmet Köroğlu

SORGUN ilçemizde Erkut Ekinci, Doğankent beldemizde Ulvi Akdemir, Eymir beldemizde ise Sinan Yanar

YENİFAKILI ilçemizde 3 oy farkla (İtiraz Süreci devam etmektedir) Musa Sarıaslan halkımızın teveccühüyle belediye başkanı seçilmiştir.” ifadelerine yer verdi.

 

VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ

 

Milletvekili Sedef açıklamasının devamında; “Bu önemli başarımızı yerel ve ulusal basınımız aracılığıyla tüm kamuoyuyla paylaşmak istiyoruz. MHP olarak, Yozgat'ın kalkınması ve refahının artması için var gücümüzle çalışacağımızı belirtmek istiyoruz. Halkımızın bize verdiği yetkiyi layıkıyla kullanacak, şeffaf yönetim anlayışımızla herkesin katılımının sağlandığı, her insanımıza eşit hizmet ulaştıran belediyecilik anlayışımızı yeni seçilen belediye başkanlarımız da sürdürecektir.

 

Tüm belediye başkanlarımız Yozgat'ın tüm ilçelerinde ve beldelerinde hizmet kalitesini yükseltmek için projeler üretecek, altyapı sorunlarını çözecek ve sosyal yaşamı geliştirmek için çaba haryacaklardır. Yerel yönetimlerde adaletli bir şekilde kaynakların dağıtılmasını sağlayacaklar ve herkesin eşit fırsatlara sahip olduğu bir Yozgat’ı hep birlikte inşa edeceğiz.

Bu başarıda emeği geçen tüm teşkilat üyelerimize ve destekçilerimize teşekkür etmek istiyorum. Sizlerin özverisi ve desteği olmadan bu sonuca ulaşmamız mümkün olmazdı. Halkımızın bize olan güvenini boşa çıkarmayacak, onların beklentilerini karşılamak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

 

YOZGAT İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ

 

Yozgat'ın geleceği için verdiğimiz sözleri tutmak adına, halkımızın ihtiyaçlarına duyarlılıkla yaklaşacağız. Herkesin mutlu ve huzurlu bir yaşam sürdürebileceği bir Yozgat için var gücümüzle çalışacağız.

Son olarak, bu seçimlerde bize destek veren tüm Yozgatlı hemşerilerimize minnettarım. Bizlere olan inancınızı boşa çıkarmayacak, sizlere layık olabilmek için gece gündüz demeden çalışacağız.

Burada kazan ne MHP’dir ne diğer partilerdir. Burada kazanan Yozgat olacaktır. Hangi partiden olursa olsun bütün Belediye Başkanlarımızın yapacakları projelerinde Yozgat Milletvekili olarak emirlerinde olacağımı ifade etmek istiyorum.

Yozgat merkezi de çok az bir fark ile kaybettik. Yarından itibaren de kaleyi almak için yine çalışmalarımız devam edecektir. Bir sonraki seçimin çalışmasına da 1 Nisan 2024 tarihinden itibaren start verdik. Bugün seçim bitti desek bile biz yarın yeni seçim varmış gibi hazır olacağız. Hemşerilerimizle iç içe olmayı sürdüreceğiz

MHP olarak, Yozgat'ın kalkınması ve refahının artması için elimizden geleni yapacağımızı bir kez daha vurgulamak istiyoruz. Halkımızın desteğiyle, Yozgat'ı daha da ileriye taşıyacak projeleri hayata geçireceğiz.

Yozgat halkına teşekkür eder, bu başarıyı birlikte kutlarız.” dedi.

Night
Day