Külliyede gündem Sorgun
Haber
03 Haziran 2021 - Perşembe 23:38
 
Külliyede gündem Sorgun
Yozgat’ın Sorgun İlçesi Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Kılıç ve beraberinde ki heyet Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ı külliyede ziyaret etti.
Gündem Haberi
Külliyede gündem Sorgun

Yozgat’ın Sorgun İlçesi Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Kılıç ve beraberinde ki heyet Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ı külliyede ziyaret etti.

 

Ak Parti Sorgun İlçe Başkanı Mesut Kılıç ve beraberinde Ak Partili Belediye başkanları ile ilçe teşkilatı hemşehrimiz Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ı makamında ziyaret ederek Sorgun hakkında istişarelerde bulundu.

 

 

Ak Parti Sorgun İlçe Başkanı Mesut Kılıç yaptığı açıklamada; “İlçemiz Sorgun hakkında istişarelerde bulunmak üzere Belde Belediye Başkanlarımız ve ilçe teşkilat birimlerimiz ile birlikte Cumhurbaşkanı Yardımcımız,

Devlet büyüğümüz,

Medar-ı iftiharımız Sayın Fuat Oktay Bey’i Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde ziyaret ettik.

Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay Bey'in Yozgat ve tüm ilçeleri hakkında ortaya koyduğu entegre ve yerelden kalkınma modelinde Sorgun olarak alacağımız sorumluluğu istişare ettik. Sıcak ve samimi ortamda geçen toplantımızda, Cumhurbaşkanı Yardımcımıza Sorgun halkımızın beklentilerini ilettik, ayrıca yerelden yapabileceğimiz projeler hakkında Cumhurbaşkanı Yardımcımızı bilgilendirdik.

Sorgun ilçe yönetimimiz ve halkımız adına Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay Bey’e şükranlarımızı sunarım” dedi.

 

 

Doğankent Belediye Başkanı Doğan Sungur’da; “Cumhurbaşkanı yardımcımız Sayın Fuat Oktay Beyefendiyi makamında Sorgun teşkilatı olarak ziyarette bulunduk. Projelerimizle ilgili istişareler yaptık. Samimi ilgi ve alakasına candan teşekkür eder, saygılarımı sunarım” diye söyledi.

 

Kaynak: () - BOZOK TV Editör: Necdet Demirel
Etiketler: Fuat Oktay, Mesut Kılıç, Doğan Sungur, Külliye, Ak Parti Sorgun İlçe Teşkilatı, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı