Gazeteci Doğan Tufan Gurbette Bayram Sevincini kaleme aldı
Haber
12 Mayıs 2021 - Çarşamba 03:50
 
Gazeteci Doğan Tufan Gurbette Bayram Sevincini kaleme aldı
Gazeteci Doğan Tufan gurbette buruk bayram sevincini kaleme aldı. Gazeteci Tufan, “Salgınla mücadele tedbirleri kapsamında her ne kadar yakınlarımızla ve sevdiklerimizle, eskisi kadar bir araya gelemiyor olsak da, Ramazan Bayramı’nda kalplerimiz ve gönüllerimiz bir olacaktır. Birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz sürece üstesinden gelemeyeceğimiz bir zorluk yoktur” dedi.
Kültür Haberi
Gazeteci Doğan Tufan Gurbette Bayram Sevincini kaleme aldı

Gazeteci Doğan Tufan gurbette buruk bayram sevincini kaleme aldı. Gazeteci Tufan, “Salgınla mücadele tedbirleri kapsamında her ne kadar yakınlarımızla ve sevdiklerimizle, eskisi kadar bir araya gelemiyor olsak da, Ramazan Bayramı’nda kalplerimiz ve gönüllerimiz bir olacaktır. Birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz sürece üstesinden gelemeyeceğimiz bir zorluk yoktur” dedi.

 

Gazeteci hemşehrimiz Doğan Tufan’ın kaleme aldığı Ramazan Bayramı yazısında şu ifadelere yer verdi;

 

“Ramazan ayına buruk içinde veda ediyoruz. Ramazan Bayramına kavuşmanın heyecanını, hep birlikte yaşamanın sevincini yaşıyoruz.

 

 

Gurbet elde, bir mübarek Ramazan Ay'ını daha geride bırakarak, bayramı idrak etmekte, bu güzel günlerin feyz, rahmet ve bereketinde buluşmaktayız. Bayramlar, bizleri birbirimize yakınlaştıran, aynı duygularda buluşturan, umut, birlik ve dirliği sağlayan özel günlerdir. Dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dayanışmayı, yardımlaşmayı artıran, hoşgörü, kardeşlik duygularını güçlendiren bayramları, anlam ve önemine uygun olarak kutlamalıyız.

 

 

Salgınla mücadele tedbirleri kapsamında her ne kadar yakınlarımızla ve sevdiklerimizle, eskisi kadar bir araya gelemiyor olsak da, Ramazan Bayramı’nda kalplerimiz ve gönüllerimiz bir olacaktır. Birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz sürece üstesinden gelemeyeceğimiz bir zorluk yoktur. Bu zor günleri de el ele vererek birlikte geride bırakacağız. Bu yıl Ramazan Bayramı’nın manevi ruhuna uygun bir şekilde, tedbirler elden bırakılmaksızın kutlanması en büyük temennimizdir.

 

 

Yüce Allah'tan, bu mübarek Ramazan Bayramı’nın ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için daha güzel yarınlara vesile olmasını, barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum. Okuyucularımın ramazan bayramlarını en içten dileklerimle tebrik ediyor, nice bayramlarda buluşmak dileklerimle.”

Kaynak: () - BOZOK TV Editör: Necdet Demirel
Etiketler: Gurbette Bayram, Ramazan Bayramı, Doğan Tufan, Gazeteci,
Yorumlar
Haber Yazılımı