Yozgat'tan Dünyaya Açılan Pencere
Astroloji

 

 

 
Akrep (01.08.2021)
Kariyer hedeflerinizi gerçekleştirmek için alan değişikliği yapmak isteyebilirsiniz. Size sunulan koşulları değerlendirirken, mevcut düzeninizi bozmaya değer olup olmadığı konusuna özen göstermelisiniz. Standartlarınızı koruyan ve iyileştiren insanlarla hareket etmeye gayret edin.
 
Aslan (01.08.2021)
Sağlam temellere dayanan yeni bir ilişkiye başlıyorsunuz. Hayatınıza dahil edeceğiniz kişiyle birlikte bir gelecek inşa edebilirsiniz. Korkularınızın üstüne gitmek, size kazanç getirmeye devam ediyor.
 
Balık (01.08.2021)
Aileniz ile kardeşleriniz arasında köprü olmanız gerekebilir. Sorumluluk alıyorsunuz. Bu sorumlulukları en güzel şekilde gerçekleştireceksiniz. İş hayatınızda büyük başarılara ilerliyorsunuz.
 
Başak (01.08.2021)
Aydınlanma yaşıyorsunuz. Uzun zamandır farkında olmadığınız bir konuda neden sonuç ilişkisi kurmak, önünüzü açıyor. Fikirleriniz, hayatınızı hatta dış görünüşünüzü yeniden yapılandırmanıza yardımcı olacaktır.
 
Boğa (01.08.2021)
Geçmiş bir konunuz toplum önünde yeniden açılabilir. Kendinizi savunmanız gerekebilir. Kendinizi savunmak zorunda değilsiniz. Bazı şeylerin değiştiğini sizlerde artık fark ediyor ve buna karşı koymuyorsunuz.
 
İkizler (01.08.2021)
Yalnız kalmak isteyeceksiniz. Bireysel bağımsızlığınıza önem vereceğiniz bir gün. Geçmişteki bazı olaylar düşüncelerinizi alt üst ediyor olabilir. Yaşantınızı geriye dönük yaşamak sizi bir kısır bir döngüye sokuyor. Yarınlara umutla bakmak için bu döngüyü kırmaya ihtiyacınız var.
 
Koç (01.08.2021)
Duygularınızı kontrol etmekte zorlanıyorsunuz. Köşeye sıkışmış hissinizi üzerinizden atmaya çalışacaksınız. Her şey en güzel şekilde yerine oturacak. Kendinize zaman verin. Acele etmeyin. İşler yoluna giriyor.
 
Kova (01.08.2021)
Ailenizle gerginlikle yaşıyorsanız öfkeli davranışlarınız kırıcı olabilir. Sizleri anlamadıkları için yalnızlığı tercih etmelisiniz. Bugün çok fazla anlaşılmayı beklemeyin. Kimseyi de anlamak zorunda değilsiniz onun yerine kahve için.
 
Oğlak (01.08.2021)
Günlük işlerinizde aksilikler yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizle zaman geçirmek ve onların gönüllerini almak için güzel bir gündesiniz. Aile sorumlulukları ağır gelmesin. Aksine hayat akıp geçiyor.
 
Terazi (01.08.2021)
Dertleşemeye ihtiyacınızın olduğunu düşünüyorsunuz. Yalnızlığınız ruhunuzu paylaşmaya en büyük engel gibi geliyor. Aslında en çok kendinize ihtiyacınız var. Lütfen kendinizle zaman geçirin. Kimsenin düşüncesi sizin gerçekliğiniz değil.
 
Yay (01.08.2021)
İlişkinize geçmiş ortak tanıdıklarınız dahil olabilir. Araya giren üçüncü kişilerin niyetleri iyi olmayabilir. Lütfen iletişim kurarken doğrudan bir iletişim seçip üçüncü kişileri bu duruma dahil etmeyin.
 
Yengeç (01.08.2021)
Hafızanız geçmişi hatırlamak isteyebilir. Yalnız kalmayı tercih ettikçe fiziksel enerjinizi kaybediyorsunuz. Kendinize düğüm atmaktan vazgeçin ve bulunduğunuz anı güzelleştirin. Bir gün, bugünü mutlu anmak istiyorsanız bunu yapmalısınız.

 

 

 

Haber Yazılımı