MHP Sarıkaya'da Yeniden Açıkel Dedi
Yozgat’ın Sarıkaya ilçesinde başarılı bir başkanlık dönemi geçiren Av. Ömer Açıkel 31 Mart 2019 tarihide yapılacak olan Mahalli İdareler Yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi tarafından yeniden aday olarak gösterildi.
1978 defa okunmuş - 09 Aralık 2018 - Pazar 23:45

Yozgat’ın Sarıkaya ilçe Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel 31 Mart 2019 tarihide yapılacak olan Mahalli İdareler Yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi tarafından yeniden Sarıkaya Belediye Başkan adayı olarak gösterildi. Başarılı bir başkanlık dönemi geçiren Av. Ömer Açıkel yeniden aday gösterilmesini sosyal medya üzerinden duyurdu. Açıkel; paylaşımına Bir çay demleyin, yeniden başlıyoruz. Bismillahirrahmanirrahim... notunu ekledi. Sevenleri tarafından hayırlı olsun dilek ve temennilerini aldı.

Başkanlık yaptığı dönem içerisinde Yozgat’ın tek MHP’li başkanı olan Av. Ömer Açıkel bu güne kadar yaptığı başarılı çalışmalarda sadece Yozgat kamuoyunda değil ülke genelinde adından söz ettirdi. Açıkel ulusal alanda yapılan anketlerde de çalışmalarından dolayı taktir edildi.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...