Demirel, Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı
Makine Mühendisleri Odası (MMO)Yozgat İl Temsilcisi Tahir Demirel 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla mesaj yayınladı.
6502 defa okunmuş - 10 Ocak 2017 - Salı 13:02

Demirel mesajında; “Gazetecilerimiz toplum adına çok önemli bir kamu hizmeti yürütmektedirler. Bugün ülkemizin güçlü demokrasisine, tarafsız, özgür ve ilkeli basınımızın katkısı çok büyüktür. Gazetecilerimiz ilkeli yayıncılık anlayışıyla kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsızlık ilkesini gözeterek ve kişilik haklarına saygı içerisinde bulundurarak önemli bir mesleği icra etmektedir. Mesleklerini icra ederlerken vatandaşın tabii hakkı olan, doğru tarafsız ve eksiksiz bilgiyi almaları görevini üstenerek mesai gözetmeksizin çalışarak milletimizin aydınlanmasını sağlamaktadırlar. Bu nedenle toplumumuzun gelişmesi ve kalkınması sürecin de, basın çalışanlarımızın desteği ile bu süreç daha hızlı olacaktır.

Basınımıza düşen iş bu ilkeler içinde bağımsız, özgür ve ilkeli haber yapmaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin ve şehrimizin sorunlarına değinen, gerek yerel, gerekse ulusal basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, başarılı, sağlıklı, huzurlu ve hayırlı bir ömür geçirmenizi dilerim."

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...