Polis ve Askerlere Sürpriz Ziyaret
Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç, yıl başı gecesinde görev yapan emniyet, jandarma ve sağlık personellerini ziyaret etti.
811 defa okunmuş - 01 Ocak 2017 - Pazar 13:12

Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç, beraberinde İl Jandarma Alay Komutanı Selçuk Yıldırım ve İl Emniyet Müdürü Seçkin Çengeloğlu ile birlikte ilk olarak Yerköy ilçesinde güvenlik kontrol noktasında görev yapan jandarma ve polis ekiplerini ziyaret etti.

Burada emniyet görevlilerinin durduğu araçtaki kişilerin de yeni yılını kutlayan Vali Yurtnaç, daha sonra Yozgat il merkezinde Muslubelen mevkiinde yol kontrol uygulaması yapan jandarma ekiplerini ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.

Daha sonra Şehitler Polis Merkezi’ni ziyaret eden Vali Yurtnaç, görev başındaki polislerin yeni yılını kutlayıp denetim defterini imzaladı.

Vali Yurtnaç, 2017 yılının Yozgat ve Türkiye için hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak, "Biz bu yol kontrollerini sadece bugüne has yapmıyoruz, 24 esasına göre polisimiz askerimiz Yozgat’ın çeşitli yerlerinde yol kontrolleri yapıyorlar. Bugün bir de yılbaşı akşamı diye hem vatandaşlarımıza hayırlı yolculuklar dileyip uyaralım dedik. Burada fedakarca çalışan görevlilerimizin yanında olduğumuzu bilmeleri amacıyla buraya geldik. Ben hepsine teşekkür ediyorum. Herkese iyi yıllar diliyorum." diye konuştu.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...