Yozgatspor'da İki Futbolcu Gönderildi
Yozgatspor 1959 FK ikinci yarıya hazırlık çalışmalarını Antalya kampında tüm hızıyla sürdürüyor.
1773 defa okunmuş - 27 Aralık 2016 - Salı 16:49

Bölgesel Amatör Lig 6’ncı grupta mücadele eden Yozgatspor 1959 FK Antalya kampında çalışmalarını çift kale antrenmanıyla sürdürüyor. Takımda bulunan Volkan Nadir ve Barış ile yollarını ayırarak transfer arayışı içerisinde.

BARIŞ VE VOLKAN NADİR İLE YOLLAR AYRILDI

Yozgatspor’un tecrübeli teknik adamı Feridun Dündar gazetemize yaptığı açıklamada, Antalya kampı futbolcularımız için oldukça faydalı oluyor. Eksiklerimizi daha iyi gözlemleyerek gerekli takviyeleri yapmamıza ve oyun disiplinini daha iyi sağlamamız açısından faydalı. Takımda bulunan Volkan Nadir ve Barış ile yollarımızı ayırdık. Bunun sebebi ise takıma faydalı olamayacaklarını düşünerek yönetimle de görüşerek arkadaşlarımızla yollarımızı ayırdı. Diğer futbolcularımızda her hangi bir sıkıntı yok çalışmaları üst seviyede her biri forma kapabilmek için var güçleriyle söylediklerimizi harfiyen uyguluyor.

İLKAY TAKIMDA

İlkay Demir’in sosyal medya üzerinden yapmış olduğu bir paylaşım sanırım yanlış anlaşılmalara neden olmuş. İlkay takımdan ayrıldı gibi dedikodular oluşmuş. İlkay’la her hangi bir sorunumuz yok İngiltere’de tatilde ve bu gün Antalya’ya gelerek kampa katılıp diğer futbolcularla birlikte hazırlıklarını sürdürecek. İkinci yarıda takıma daha da faydalı olacak.

3 HAZIRLIK MAÇI

Antalya kampında 3 hazırlık maçı yapacağız. İlk hazırlık maçımızı Çarşamba günü saat 15:00’da Malatya Yeşilyurt takımıyla, ikinci hazırlık karşılaşmamızı Düzyurtsporla, üçüncü hazırlık maçımızı da Fatsasporla oynayıp kampı bitireceğiz. Şuana kadar futbolcularımın çalışmalarından oldukça memnunum inşallah bu hazırlıklarla birlikte ikinci yarıya daha hızlı başlayarak rakiplerimizi de yenerek şampiyonluk hedefimizi sürdürüp mutlu sona ulaşacağız. Taraftarımıza da desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bizleri hiçbir zamana içeride ve dışarıda yalnız bırakmadılar. Aynı heyecan ve destekle ikinci yarıda da taraftarın gücünü arkamıza alarak hedefe ulaşacağız” diye konuştu.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...