Sürmeli Yine Büyüledi
Yozgat Belediyesi Sürmeli Topluluğu ‘Kış Konserleri’ etkinliği kapsamında Cuma akşamı Büyük Sinema’da 2016 yılının son konserinde izleyicisiyle buluştu. Yozgatlı vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
612 defa okunmuş - 25 Aralık 2016 - Pazar 23:43

Yozgat Belediye bünyesinde faaliyet gösteren Sürmeli Topluluğu, Büyük Sinema’da yıl sonu konserini verdi. 2016 yılında her ay il içi ve il dışında konserler veren topluluğun Aralık ayı konserine Yozgatlıların ilgi ve alakası yoğun oldu.

Aynı tarih ve saatte farklı alternatif programlar olmasına karşın, Yozgatlı vatandaşların tercihini Sürmeli Topluluğu'ndan yana kullandı.

Protokol katılımının olmadığı konserde Belediye Başkanı Kazım Arslan ve Başkan Yardımcısı Ahmet Akgün de konseri halkın arasında, arka koltuklarda izlemeyi tercih etti.

Sürmeli Topluluğu, Türkiye’nin her bölgesinden okuduğu türkülerle, Yozgatlı vatandaşlara doyumsuz bir gece yaşattı. Konser sonunda Başkan Kazım Arslan, ekip üyelerini tek tek kutlarken, vatandaşlar da Başkan Arslan’a Yozgat’ta kültüre ve sanata yeniden yer açtığı ve bu tür etkinlikler tertip ettiği için teşekkür etti.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...