Yozgatspor Antalya Kampında
Bölgesel Amatör Lig 6’ncı grupta mücadele eden Yozgatspor 1959 FK devre arasını değerlendirmek ve eksiklerini görmek için Antalya kampında ilk antrenmanına çıktı.
3028 defa okunmuş - 25 Aralık 2016 - Pazar 21:57

Bölgesel Amatör Lig’in ilk devresini 22 puanla kapatan Yozgatsor 1959 FK kamp çalışmalarına başladı. İlk günde tek kale maç yapan Yozgatsporlu futbolcular ikinci günde çift kale maçıyla kampa devam ediyor.

Başarıl teknik direktör Feridun Dündar Bozok TV’ye yaptığı açıklamada; “Devre arasını iyi değerlendirerek eksiklerimizi daha iyi görme fırsatımız olacak dedi.

Dündar, ilk idmanımıza tek kale çalışmasıyla başladık, daha sonaki idmanlarımızda çift kale antrenmanlarıyla devam edeceğiz. Kamp dönemi içinde 3 takımla hazırlık karşılaşması yapacağız eksiklerimizi görme imkanımız daha iyi olacak ve oyuncuların hepsine fırsat vererek verimliliklerini artıracağız. Lider Altındağ ile aramızda 10 puan fark var. Devre sonrası ilk karşılaşmamızı Nevşehir ile yapacağız. Bu karşılaşmayı ve sonraki karşılaşmaları kazanarak liderle olan puan farkını kapatıp şampiyonluk yolunda iddamızı devam ettireceğiz. Kamp döneminde transfer görüşmelerimizde oluyor. Özellikle santrofor ve stoper transferi üzerinde görüşmelerimiz oluyor fakat maliyetler oldukça fazla. Yozgatspor için kaliteli futbolcuyu daha uygun maliyetle transfer ederek hedefimizi yakalama noktasında iyi bir sonuç alacağız. Biz hiçbir zaman şampiyonluk iddamızdan kopmuş değiliz. Kamp dönemini oyuncularımızla birlikte iyi değerlendirerek idmanların dışında zaman zaman toplantlarla eksiklerimizi gidererek ikinci devreye daha iyi bir Yozgatsorla taraftarımızın karşısına çkacağız. Ben buradan bizleri hiçbir zaman evimizde deplasmanda yalnız bırakmayan taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Onların göstermiş oldukları bu fedakarlıklar karşısında inşallah güzel sonuçlarla yüzlerini güldüreceğiz” diye konuştu.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...