Yürüyüş Ertelendi
Geçtiğimiz Pazartesi günü bir araya gelen Siyasi Parti İl Başkanları, STK’lar teröre lanet yürüyüşü düzlemek üzere komite oluşturulmuş ve yürüyüşün Cuma gün saat: 14:00’da yapılması kararı alınmıştı. Tertip komitesinde yeni bir açıklama geldi.
820 defa okunmuş - 21 Aralık 2016 - Çarşamba 00:32

Yozgat’ta siyasi parti il başkanları, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşların katılımıyla 23 Aralık Cuma günü gerçekleştirilecek olan teröre lanet yürüyüşü ileri bir tarihe ertelendi.

Yozgat Tek Yürek komitesi yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “15 Aralık 2016 tarihinde Yozgat’ta merkez Sivil Toplum Kuruluşlarının katılımı ile “Yozgat Tek Yürek” olmuştur.

Bu birlik beraberliği tüm dünyaya duyurmak ülkemizin birliğine, dirliğine saldıran tüm hain odakların ve işbirlikçilerine tek yürek olduğumuzu göstermek maksadıyla 23 Aralık Cuma namazına müteakip büyük bir miting yapmayı kararlaştırdık. Bu mitingin daha büyük, daha çok katılımda yapılası maksadıyla bir süreliğine erteliyoruz.

STK Temsilcilerinden oluşan Yozgat Tek Yürek Tertip Komitesi olarak çalışmaya devam edeceğiz. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.”

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...