Kurdeleyi Rektör Kesti
Bozok Üniversitesi Mimarlık ve Güzel Sanatlar Topluğu öğrencilerinin dönem içerisinde yaptıkları projelerin yer aldığı maketlerin sergisi ile fotoğraf ve logo yarışmasında dereceye girecek olan kişilere ödül verilmesi amacıyla kermes düzenlendi.
834 defa okunmuş - 14 Aralık 2016 - Çarşamba 00:16

Bozok Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi’nde düzenlenen etkinliğe Rektör Prof. Dr. Salih Karacabey, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şenol Akın,  Rektör Prof. Dr. Salih Karacabey’in eşi Beyza Karacabey, Fakülte Dekanları ve öğretim elemanları katıldı.

Sergi ve kermes açılışı öncesi Mimarlık ve Güzel Sanatlar Topluğu akademik danışmanı Yrd. Doç. Dr. Çiğdem Belgin Dikmen, topluluğun faaliyetleri hakkında Rektör Karacabey’e bilgi sundu.

Açılış sonrası bir açıklama yapan Rektör Karacabey,  Mimarlık bölümü öğrencilerinin farkındalık yaratmak amacıyla düzenlediği etkinliğe katılmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Karacabey, “Mimarlık Bölümü’nü müstakil bir fakülte yapma yönünde bir niyeti olduğunu belirterek, bu kermes onun bir adımı olsun. Biz de inşallah en kısa sürede Mimarlık Bölümü’nü müstakil bir fakülte yaparız.” diye konuştu. 

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...