Haber Detayı
28 Aralık 2015 - Pazartesi 00:28 Bu haber 1344 kez okundu
 
Yozgat Her Salı Masaya Yatırılacak
Yozgat Ak Parti Milletvekili Abdulkadir Akgül, her salı Yozgat masaya yatırılacak, "İsteklerinizi kime söylerseniz söyleyin buna hep birlikte çara arayacağız" dedi.
Siyaset Haberi


Akgül yaptığı konuşmada şöyle Bizler Yozgat milletvekilleri olarak 4 milletvekili Salı günleri toplantılar yapacağız. Yozgatla ilgili programlarımızı yeni yeni yapıyoruz, ama her Salı günü dört milletvekili arkadaşlarımız, Yozgat’ın vekil olarak tayin ettiği dört vekil Yozgat’tan gelen tüm talepleri değerlendirmek üzere her Salı günü toplanacağız.Sayın Bakımızı çok yoğun, yaptığı görev çok ağır, hemen hemen bütün bakanlıklardan çok daha zor bir görev üzerinde. Onun için Yozgat’a her an gek fırsat buldukça hemen eglecekerdir. Gelemdiğinde şunu bilin ki elbetteki her birinizin talepleri olacak ona verilen taleplerde olsa vekillerinize verilen taleplerde olsa  ne olursa olsun salıgünü masaya aytırılacak.Taleplerinizi kime vermiş olıusanız olun, hangi vekile verirseniz verin o notlar Salı günü masada olacak hepimizin bilgisi dahilinde olacak, o şekilde yapılacak. Yozgat’ı ihmal etmeyeceğiz. Her zaman gelmeye fırsat ayıracağız. Ancak Ankara’da ki görevlerde hızlı bir şekilde devam etmesi için aramızda mutlaka planlama yapmamız lazım. Her danışma toplantımızda bir milletvekilimiz arkadaşımız görevli olacak. Konuşmasını bilgilerini sizlere aktaracak. Mutlaka bir arkadaşımız burada olacak, ilçelerimizde mutlaka olacağız. Şunu bilin ki sizden gelen her şey Yozgat’a yapılacak her şey Salı günleri dört milletvekilnin masasında olacak.

Kaynak: (Bozok tv) - www.bozok.tv Editör: Necdet Demirel
 
Etiketler: Yozgat, Her, Salı, Masaya, Yatırılacak,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Modül 5