Haber Detayı
11 Ağustos 2016 - Perşembe 02:40 Bu haber 818 kez okundu
 
Yerköy'de STK'lar Bir Araya Geldi
Yozgat’ın Yerköy ilçe Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu, "Sivil Toplum Kuruluşlarımız ne kadar gelişirse ilçemizin gelişmesine ve dönüşümüne ne kadar katkı sunabilirse ilçemizde o oranda gelişir. Biz ilçemizin yararına olacak her türlü çalışmaya ve birlikteliğe destek veriyoruz" dedi.
Gündem Haberi


Yozgat’ın Yerköy ilçesi Ticaret Borsası ev sahipliğinde STK temsilcileriyle gerçekleştirilen ve Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu’nun da yer aldığı istişare toplantısında Yerköy’e yönelik projeler paylaşılırken fikirler masaya yatırıldı.

Birlik ve beraberlik örneğinin sergilendiği topantıda konuşan Başkan Mehmet Ağaoğlu; Sivil Toplum Kuruluşlarının önemine vurgu yaparak; “Sivil Toplum Kuruluşlarımız ne kadar gelişirse ilçemizin gelişmesine ve dönüşümüne ne kadar katkı sunabilirse ilçemizde o oranda gelişir. Biz ilçemizin yararına olacak her türlü çalışmaya ve birlikteliğe destek veriyoruz. Bizleri yalnız bırakmayarak desteklerini esirgemeyen bütün kuruluşlarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Bizi onure ettiniz. Uzun süredir planlanan bu projeyi bugün gerçekleştirmek kısmetmiş. İnşallah İlçemiz için güzel bir başlangıç olur” dedi.

Sivil Toplum Kuruluşlarının önemini vurgulayan Yerköy Ticaret Odası Başkanı Derviş Esatbeyoğlu; “İlçenin kalkınması kesinlikle yerel yönetimlerden geçmektedir. 21.yüzyılda ilçemizi geleceğe taşıyacak yerel yönetimlerdir. İlçenin yerel yönetimleri ne kadar güçlü olursa ilçe o kadar gelişir ve güçlü olur. Bizler ilçemizin yöneticileri olarak sivil toplum kuruluşları ve ilçe halkı ile birlikte Yerköy’ün gelişmesi için var gücümüzle birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız. Biliyoruz ki birlikten kuvvet doğar. Bu bakımdan sivil toplum kuruluşlarımızı önemsiyoruz“ dedi.

 

Toplantıya Ticaret Borsası Başkanı Derviş Esatbeyoğlu,Şöförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Sn: Ahmet Demir,Esnaf ve Sanatkarlar KOOP. Başkanı Sn: Hasan Minar,Ziraat Odası Başkanı Sn:Bahri Yılmaz,Ticaret ve Sanayii Odası Meclis Başkanı Sn:Mehmet Atalay,Taşıyıcılar KOOP. Başkanı Mehmet Emin Yalçın,Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Sn:Hakan Işık,Kahveciler ve Kıraathaneciler Odası Başkanı Sn:Çelebi Kılıçay, Bakkallar Derneği Genel Sekreteri Sn:Yusuf Kılıçaslan, Ticaret Borsası Meclis Başkanı Sn: Cemalettin Kömürcüoğlu katıldı. İstişare toplantılarının devamlılığı sağlanacak ve Yerköy için çalışmalara devam edilecek.

Kaynak: (Bozok tv) - www.bozok.tv Editör: Necdet Demirel
 
Etiketler: Yerköy'de, STK'lar, Bir, Araya, Geldi,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Modül 5