Haber Detayı
08 Mayıs 2020 - Cuma 19:15 Bu haber 97 kez okundu
 
Yerköy Adalet Meslek Yüksek okulunda devir teslim
Bozok Üniversitesi Yerköy Adalet Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü görevini Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ertem, düzenlenen tören ile görevini Bozok Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Kurtoğlu’na devretti.
Gündem Haberi


 

 

Bozok Üniversitesi Yerköy Adalet Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü görevini Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ertem,  düzenlenen tören ile görevini Bozok Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Kurtoğlu’na devretti.

 

 

Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Güngör Yılmaz, Yerköy Adalet Meslek Yüksekokulu’nda gerçekleştirilen devir teslim töreninde görevi devreden Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ertem’e değerli katkılardan dolayı teşekkür ederek Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Kurtoğlu’na başarı dileklerinde bulundu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yerköy Adalet Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü görevinin tevdi edilmesinden dolayı kendisine duyulan güvene layık olacağını belirten Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Kurtoğlu, Yerköy Adalet Meslek Yüksekokulu’nu daha iyi bir seviyeye gelmesi için özveri ile çalışacaklarını ifade etti.

 

Rektör Karadağ, Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ertem’e görevi süresince gösterdiği başarı ve kıymetli katkılarından dolayı teşekkür plaketi ve çiçek takdim etti.

 

Kaynak: (Bozok tv) - www.bozok.tv Editör: Necdet Demirel
 
Etiketler: Bozok Üniversitesi, YOBÜ, Adalet Meslek Yüksek Okulu
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Modül 5