Haber Detayı
03 Ağustos 2016 - Çarşamba 13:36 Bu haber 2005 kez okundu
 
Türkiye'nin En Başarılı Belediye Başkanları
Türkiye’nin en başarılı Belediye Başkanlarını Yükselenses Gazetesi bu yılda ülke çapında 35 başarılı belediye başkanlarını belirledi. Başarılı belediye başkanları belirlenirken “Başkan Kapısını Halka Açıyor mu?, Borçlarına Sağdık mı?, Yaptığı Hizmetler” kriterleriyle ele alındı.
Gündem Haberi


Belediyeler ve TBMM Yükselen Ses Haber ve Aktüel Dergisi'nin yılı en başarılı belediye başkanları sıralamasında Boğazlıyan Belediye Başkanı Hamdi Erdal on beşinci, Sarıkaya Belediye Başkanı Ömer Açıkel on altıncı ve Uzunlu Belde Belediye Başkanı Turan Koç'da onyedinci oldu.

Türkiye’nin en başarılı Belediye Başkanlarını Yükselenses Gazetesi bu yılda ülke çapında açıkladığı başarılı başkanlar arasında Boğazlıyan Belediye Başkanı Hamdi Erdal, Sarıkaya Belediye Başkanı Ömer Açıkel’ ve Uzunlu Belediye Başkanı Turan Koç'a da yer verdi. 2017 yılı için hazırlanan ve ülke çapında dağıtımı yapılan başarılı belediyeler takvimin de Yozgat ilçe belediyeleri pek çok büyükşehir belediyesinin ardından Boğazlıyan Belediye Başkanı Hamdi Erdal 15’nci sırada yer alırken, geçen yıl dereceye girerek 6'ncı sırada olan  Sarıkaya Belediye Başkanı Ömer Açıkel’de 16’ncı sırada yer alırlen Uzunlu Belde Belediye Başkanı Turan Koç'da onyedinci sırada yer aldı. 3 kriter üzerinden değerlendirilen başkanlar, “Başkan Kapısını Halka Açıyor mu?, Borçlarına Sağdık mı?, Yaptığı Hizmetler” kriterleriyle en başarılı Belediye Başkanları belirlendi.

Toplam 35 belediyenin yer aldığı takvimde ilçelerin dereceye girmesi halkı tarafından da memnuniyetle karşılandı.

Kaynak: (Bozok tv) - www.bozok.tv Editör: Necdet Demirel
 
Etiketler: Türkiye'nin, En, Başarılı, Belediye, Başkanları,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Modül 5