Haber Detayı
16 Kasım 2016 - Çarşamba 21:50 Bu haber 666 kez okundu
 
TOBB Yönetim Kurulu Öztürk Yozgat TSO Toplantısına Katıldı
TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) Yönetim Kurulu Üyesi ve Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk, Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) yönetimiyle kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.
Gündem Haberi


Yozgat TSO yönetim kurulu toplantısında Yozgat’ın sosya ekonomik durumu ülke ekonomi politikaları ve üyelerin yaşamış olduğu sıkıntılar gündeme geldi.

 

Toplantıya Yozgat TSO Başkanı Metin Özışık, Meclis Başkanı Sinan Çelik, Yönetim Kurulu Başkan V. Taylan Alakoç, Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Faruk Tokat, Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Bektaş, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Bekir Tufan, Meclis Başkan Vekili Hasan Doğruyol, Genel Sekreter Ziya Saydam ve Özel Kalem Müdürü Cihangir Taşdemir toplantıya katıldı.

 

TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) Yönetim Kurulu Üyesi ve Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk’un da katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda Yozgat'ın mevcut sosyoekonomik durumu, Oda üyelerimizin sıkıntıları, yaşanan finansal sıkıntılar, ülkemizin ekonomi politikaları ve ilerleyen dönemde gerçekleşecek olan TOBB faaliyetleri hakkında bilgiler paylaşıldı.

 

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Öztürk; "Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası faaliyetlerini yakından takip ediyorum ve az imkanlarla çok hizmet üretme çabası içerisinde olduğumuzun farkındayım. Daha önce Odamızın talebi olan Bozok Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksek Okulunu ilimize kazandırdık. Bundan sonraki süreçte de elimizden gelen her türlü destekle yanınızdayız olacağız" dedi.

 

Toplantı sonrası Yozgat TSO Başkanı Metin Özışık ve yönetim kurulu üyeleri yapılan bu nezaket ziyaretinden dolayı teşekkür ederek memnuniyetlerini ifade ettiler.

Kaynak: (Bozok tv) - www.bozok.tv Editör: Necdet Demirel
 
Etiketler: TOBB, Yönetim, Kurulu, Öztürk, Yozgat, TSO, Toplantısına, Katıldı,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Modül 5