Haber Detayı
21 Mayıs 2016 - Cumartesi 16:34 Bu haber 1714 kez okundu
 
SGK'ya Keskin Müdür
Yozgat Sosyal Güvenlik Kurumu’nda 8 aydır İl Müdür yardımcısı olarak görev yapan Bilal Keskin Sosyal Güvenlik İl Müdürü olarak atanarak yeni görevine başladı.
Gündem Haberi


Yozgat Sosyal Güvenlik İl Müdürü Nejat Deniz’in Antalya SGK İl Müdürlüğüne atanmasından dolayı boşalan göreve Bilal Keskin getirildi. 

1972 yılında Aydıncık’ta dünyaya gelen Keskin, ilk ve orta öğrenimini Aydıncık İlçesinde, yüksek öğrenimini ise Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamladı.

1992-1993 yıllarında vatani görevini yerine getirdikten sonra 1997 yılı itibariyle Sosyal Sigortalar Kurumu Yozgat Sigorta Müdürlüğünde “memur” kadrosunda göreve başlayan Keskin, 2005 yılından itibaren “Sigorta yoklama Memuru”, “Sosyal Güvenlik Kontrol Memuru”, “Sosyal Güvenlik Denetmeni” kadrolarında 5 (beş) yıl kadar hizmet verdikten sonra 2010 yılından itibaren bir (1) yıl süreyle “Sorgun Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğü”, ardından yaklaşık 4 yıl kadar süre ile 2011 yılından 2015 yılına kadar “Akdağmadeni Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğü” görevlerinde bulunduktan sonra 2015 yılı içerisinde “Yozgat Sosyal Güvenlik İl Müdür Yardımcılığı” kadrosuna ataması yapıldı. Keskin’in 17 Mayıs.2016 tarihi itibariyle “Yozgat Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü”ne ataması gerçekleştirildi.

Kaynak: Editör: Necdet Demirel
 
Etiketler: SGK'ya, Keskin, Müdür,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Modül 5