Neriman Başer son yolculuğuna uğurlandı
Haber
21 Şubat 2022 - Pazartesi 00:50
 
Neriman Başer son yolculuğuna uğurlandı
Ak Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer’in merhume eşi Neriman Başer son yolculuğuna uğurlandı. Merhume Başer’in Çapanoğlu Büyük Camide ikindi namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından Sarıtopraklıktaki aile mezarlığında gözyaşları ve dualarla toprağa verildi.
Yaşam Haberi
Neriman Başer son yolculuğuna uğurlandı

Ak Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer’in merhume eşi Neriman Başer son yolculuğuna uğurlandı. Merhume Başer’in Çapanoğlu Büyük Camide ikindi namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından Sarıtopraklıktaki aile mezarlığında gözyaşları ve dualarla  toprağa verildi.

 

 

Merhume Neriman Başerin cenaze törenine çok sayıda camaatin yanı sıra  Adalet Bakanı ve Ak Parti Yozgat Milletvekili  Bekir Bozdağ, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Ertuğrul Soysal, Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Vali Ziya Polat, Belediye Başkanı Celal Köse, Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uçak, İl Emniyet Müdürü Murat Esertürk, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Halil Başer, ilçe belediye başkanları bürokratlar, partililer ile Başer'in yakınları ve merhumun sevenleri katıldı.

 

 

Kaynak: () - BOZOK TV Editör: Necdet Demirel
Etiketler: Neriman, Başer, son, yolculuğuna, uğurlandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı