Haber Detayı
21 Kasım 2019 - Perşembe 21:30 Bu haber 225 kez okundu
 
MÜSİAD Yozgat Vizyoner Zirvesi'ne Katılacak
MÜSİAD Yozgat Şube Başkanı Emre Karataş; Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), İş ve akademi dünyasından 5 binin üzerinde katılımcıya ev sahipliği yapacağı “Vizyoner Zirvesi” için gün saydığını söyleyerek, iki yılda bir düzenlenen zirve, “Dijital Gelecek” temasıyla 27 Kasım'da 3. kez gerçekleştirilecek” dedi.
Gündem Haberi


MÜSİAD Yozgat Şube Başkanı Emre Karataş, zirve ile dünyada meydana gelen dijital dönüşüm sürecine dikkati çekmeyi amaçladıklarını ifade ederek; “Bilgi ve dijitalleşme çağı olarak adlandıran yeni dönemde Türkiye'nin aktif rol alması, gelecekte güçlü bir şekilde var olabilmek adına elzem. Zirvede, güncel teknolojik gelişmeler ile teknolojinin iş ve sosyal hayatta gerçekleştirdiği dönüşümler masaya yatırılacak. Türkiye'nin kalkınması, gelecekte daha fazla söz sahibi bir ülke olması ve toplumsal düzeyde bir farkındalık oluşturulmasını da amaçlıyoruz” diye söyledi.

Karataş; “Zirvede, kitapları ve konuşmalarıyla dünya çapında tanınan Geopolitical Futures'un Kurucu Başkanı ve siyaset bilimci George Friedman bir konuşma yapacak. Dijital Gelecek teması altında tüm sektörleri etkileyen teknolojileri ve dijital dünyayı ele alacağımız Vizyoner'19 zirvesine MÜSİAD Yozgat Şube Başkanı Emre KARATAŞ ve Yönetimi'de katılım sağlayacaklarını dile getirdi.

Kaynak: Editör: Necdet Demirel
 
Etiketler: George Friedman, Vizyoner Zirvesi, MÜSİAD, Emre Karataş,Yozgat
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Modül 5