Haber Detayı
20 Temmuz 2016 - Çarşamba 23:46 Bu haber 546 kez okundu
 
MMO Yozgat İl Temsilcisi Demirel, Birlikte İsek Varız
Kutsal değerlerimizi itibarsızlaştırıp paçavraya dönüştürmeyelim. Birilerinin inisiyatifine bırakarak verilen şanlı direnişi hiç etmeyelim diyen Makine Mühendisleri Odası (MMO) Yozgat İl Temsilcisi Tahir Demirel, “Bir birimize sımsıkı sarılarak güçlenelim. Dik duruşu Fanatizme indirip aramıza tefrika girmesine müsaade etmeyelim” dedi.
Gündem Haberi


Makine Mühendisleri Odası (MMO) Yozgat İl Temsilcisi Tahir Demirel 15 Temmuz Cuma akşamı yaşanan darbe kalkışmasını kınayarak yaşanan olayları basın açıklamasıyla değerlendirdi.

İl Temsilcisi Demirel yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

"Mensubu olmaktan her zaman onur ve gurur duyduğumuz Yüce 'TÜRK MİLLETİ' Dünya Tarihi boyunca 'TÜRK MİLLETİ'ne has karakteristik özellikleri ile birçok badirelerden sapa sağlam çıkarak günümüze kadar gelmiştir.

'TÜRK MİLLETİ'ne has karakteristik özelliklerini şu an ki Siyasi Liderler ile elde etmemiştir. Siyasi görüş körlüğü ile hareket etmeyelim. İnancımız ve siyasi görüşümüz ne olursa olsun yılların ortaya koyduğu birlikteliği bozup birbirimize düşmeyelim.

BİZ BİRLİKTE İSEK VARIZ

Şu anki Flu ortamdan pay çıkarmaya çalışanların oyunlarına gelmeyelim. Bir topluluğu Millet haline getiren ortak değerler potasında eridiğimiz için Ya Hep, Ya Hiç diye hareket edip, Çok İyi Dost veya Düşman Olup, İyi geçinip yada Çatışma içinde Olmalıyız diye bir mecburiyet yoktur. Ortak Müştereklerde birleşip birlikte güç olmalıyız.

Masumları ayırarak ihanet içinde ki tek dişi kalmış canavarların kökünü kurutmalıyız.

Kutsal değerlerimizi itibarsızlaştırıp paçavraya dönüştürmeyelim. Birilerinin inisiyatifine bırakarak verilen şanlı direnişi hiç etmeyelim. Bir birimize sımsıkı sarılarak güçlenelim. Dik duruşu Fanatizme indirip aramıza tefrika girmesine müsaade etmeyelim.

Şu an ki verilen mücadele, kişi yada bir oluşumun vermiş olduğu mücadele değil. Türkü, kürdü, Laz’ı, Çerkez’i, Alevi’si, Sünni’si ile birlikte Top yekun TÜRK MİLLETİ'nin mücadelesidir.

Kansızların yapmış olduğu ihanet karşısındaki mücadeleyi, hiçbir şeyden haberi olmayıp şer odaklarının kullandıkları masumlar ile onları pervasızca linç etmeye çalışanlar haline getirmeyelim.

Gösterilen tavrın özünü bozmadan bize yakışan vakur bir duruş ile örümcek ağı gibi her yanımızı sarmış çetenin kökünü kurutalım.

Bu toplumda vatan haini olmakla ile kahraman olmak anlık bir durum olduğu için kutuplaşma da had safhada. Onun için kırmadan dökmeden anlık durumlara göre tavır almadan bir olalım iri olalım diri olalım.

Şunu da unutmayalım ki, Türk Milleti'ni İmparatorluklar Boyunduruğu Altına alamadı ki bir kaç Çapulcu Haşhaşi alsın" ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: MMO, Yozgat, İl, Temsilcisi, Demirel,, Birlikte, İsek, Varız,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Modül 5