Haber Detayı
31 Ekim 2015 - Cumartesi 02:05 Bu haber 1304 kez okundu
 
MHP Aday Adayı Demirel, İktidara Seslendi
MHP Yozgat milletvekili aday adayı Tahir Demirel, seçime bir gün kala iktidar partisine seslendi. Demirel, Ey İktidar Patisi “Abdestinden Şüphen Yoksa Namaza Dur.” Kendine güvenin tamsa git aklan” dedi.
Siyaset Haberi


MHP Yozgat Milletvekili aday adayı Tahir Demirel, 1 Kasım seçimlerine bir gün kala iktidar partisine seslendi. Demirel yapmış olduğu yazılı açıklama şöyle;

 

İktidar partisi elindeki gücü kaybetmeme adına kendince; yok küresel sermaye, yok İllegal PKK-KCK-PARALEL YAPI birlikteliği, yok Legal CHP- HDP- MHP birlikteliği, yok terör,

yok Ekonominin bozulması diye  komplo teorileri kuruyor ve vatandaşın da bir kısmını buna inandırıyor. Bunun adı “Güç Budalalığı” ’nın vermiş olduğu çaresizliktir. Çünkü kendi meşrusuzluğunu kaybetme ve hesap verme korkusu bunu doğurmuştur. Minareyi çalan kılıfını uydurur. Bunlarda bunun için vatandaşımızı sadece kendi mahkumiyetlerine girerek kurtulacaklarına inandırmaya çalışıyor.

7 Haziran Öncesi halkın desteği yüzde 50’ler bandındayken her şey güllük gülistanlıktı. Terör bitmiş analar ağlamıyor, açılım çok güzel, IMF den borç alan değil borç veren ekonomimiz var. Bunların hepsi birden 8 haziranda oy oranı yüzde 9’a yakın seviyeye inince her şey tepe taklak oldu.

Çünkü takke düşmeye başladı kel görünecek. İktidar gücü elden gidince hesap verme zamanı gelecek.

Türkiye’de ilk defa iktidar değişikliği olmayacak. Türkiye’nin bir devlet geleğeni ve tecrübesi var. Bundan önceki zamanlarda olduğu gibi sadece bir hükümet değişikliği olacak. Ha sen diyorsan ki hükümet olarak ben değişmeyeyim devlet değişsin, ben hesap vermeyeyim vatandaş hesap versin. Ben hükümet olana kadar Meclisteki diğer partilere koalisyon yapmıyorlar yalanı ve iftirasını atarak her üç ayda bir seçim yapayım vatandaş da bu çileyi reva göreyim. Onlarda buna katlansın.

Ey İktidar Patisi “Abdestinden Şüphen Yoksa Namaza Dur.” Kendine güvenin tamsa git aklan. Güvenin tamsa özgür iradeyi millete bırak, özgür oyunu vererek iktidarı belirlesin. Güvenin tamsa milletten üzerinden korku imparatorluğunu kaldır. Biz iktidar olmazsak batarsınız yada bizden olmazsanız sizleri yok ederiz mantığından vazgeç.

Oysa bu millet iktidar değişikliği ile 13 yılın vermiş olduğu talandan, baskıcı korkudan, kutuplaşmadan, hukuksuzluktan, adaletsizlikten, iradesizlikten kurtulmuş olacak. Devlet işleyişi normale dönecek. Anayasal çerçevede herkes asli görevine dönmüş olacak. Teröre verilen tavizler ortadan kalkacak. Hukuk devletinin adil adalet sistemine kavuşmuş olacak. Her şey tek  kişinin kapris ve tahakkümünden kurtulup devlet güvencesi ile rayına oturacaktır.

Aziz Türk Milleti “ Benden sonra tufan olur” diye korku salan, bunun yanında  “Ne olur bizi başka partilere muhtaç etmeyin” diye yalvaranlara gereken cevabı verme vakti gelmiştir ve geçmektedir. Bütün bu olup bitenlerin muhasebesini aklınızla yapıp vicdanlarınızda değerlendirip 1 Kasım’da sandığa gidip oyunuzu kullanın.

Yüce Türk Milleti’nin sağduyusu her şeyin üstesinden gelecektir.

1 Kasımda yapılacak olan seçimler Yozgat’ımıza, Türkiye’mize, bizlere ümit bağlayan İslam coğrafyasına ve partim MHP’ye hayırlar getirmesini diliyorum.  Rabbimden herkesin sağlıklı, mutlu, huzurlu ve hayırlı ömürler geçirmesini temenni ediyorum” ifadekerine yar verdi.

Selam ve Dua İle..!

 

Kaynak: (Bozok tv) - www.bozok.tv Editör: Necdet Demirel
 
Etiketler: MHP, Aday, Adayı, Demirel,, İktidara, Seslendi,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Modül 5