Haber Detayı
06 Mart 2015 - Cuma 04:32 Bu haber 1496 kez okundu
 
MHP Aday Açıklamalarını Nenden 1 Mart Sonrasına Bıraktı?
Milliyetçi Hareket Patisi Yozgat İl Başkanı İbrahim Ethem Sedef herkesinde merak ettiği MHP aday adaylık açıklamalarını neden 1 Mart sonrasına bıraktı sorusuna cevap verdi.
Özel Haber Haberi


Genel Yayın Yönetmenimiz Necdet Demirel’in sorularına cevaplayan MHP Yozgat İl Başkanı Ethem Sedef aday adaylık açıklamalarını neden 1 Mart sonrasına bıraktıklarına açıklık getirdi.

İşte o özel açıklama;

Milletvekili aday adayı açıklamalarınızı neden 1 Mart sonrasına bıraktınız? O konuya bir açıklık getirir misiniz?

Milliyetçi Hareket Patisi bildiğiniz üzere aday adaylarını açıklamaya başlamıştı ve genel merkezimizden gelen bir genelgeyle 27 Şubat-1 Mart İl Başkanları toplantısından sonra aday adaylarımızın basın huzurunda açıklanmasını karar almıştır.Bu alınan kararla birlikte 27 Şubat-1 Mart İl Başkanları toplantısında seçimler genelinde aday adaylarımızla nasıl bir çalışma yapacağız, Milliyetçi Hareket Partisi’nin vizyonu, misyonu nelerdir bunlarla ilgili bilgi alışverişinde bulunduktan sonra biz adaylarımızı tekrar açıklamaya başladık. Bildiğiniz üzere bir çok partiler daha önce açıklama yapsalar dahi onların açıklama yapan kadrolarının büyük bir bölümü sadece bu gün iktidar partisinden ne kopartırım, hangi mevkiye gelirim, hangi pozisyonlarda kendime bir fayda sağlarım düşüncesiyle aday adaylıklarını açıklayan bir çok kişi olduğuna kalpten ve gönülden inanıyoruz.Ama Milliyetçi Hareket Partisinde adaylığını açıklayan ve milletvekili olmak arzusunda olan bütün adaylarımız yalnızca ve yalnızca Yozgat siyasetinde millietvekilliği makamında oturmak için adaylardır.Yozgat ‘a milletvekili olarak hizmet etmek için adaylardır.

Kaynak: (Bozok tv) - www.bozok.tv Editör: Necdet Demirel
 
Etiketler: MHP, Aday, Açıklamalarını, Nenden, 1, Mart, Sonrasına, Bıraktı?,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Modül 5