Haber Detayı
20 Ekim 2015 - Salı 16:16 Bu haber 1025 kez okundu
 
Kayalar Seçmeniyle Buluşmaya Devam Ediyor
Yozgat Bağımsız Milletvekili Adayı Lütfullah Kayalar, 1 Kasım seçimleri öncesinde gece gündüz demeden, köy, kasaba, ilçeleri dolaşarak seçmenle kucaklaşmaya devam ederken, vermiş olduğu aradan sonra 'neden tekrar siyasete dönüş yaptığını' seçmene bire bir anlatıyor.
Siyaset Haberi


Yozgat Bağımsız Milletvekili Adayı Tarım, Orman, Köyişleri ve Maliye eski bakanlarından Lütfullah Kayalar, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Köy, kasaba, ilçe merkezlerini gezip, seçmenle yüz yüze sohbetler etmeye çalışan Kayalar, katıldığı toplantılarda vermiş olduğu aradan sonra 'neden tekrar siyasete dönüş yaptığını' anlatıyor, yeni siyasi oluşum hakkında ipuçları veriyor.

Yozgat'ta gençlerin yoğun katılımı ile düzenlenen toplantılardan bir yenisini daha gerçekleştiren Kayalar, ''Biliyoruz ki, gençlerimizin gelecekten ve özellikle bizlerden çok büyük beklentileri var. Heyecanları ve hedefleri var. Bu hedeflerine ulaşabilmeleri için, sadece Türkiye değil, dünya rekabetinde var olabilmeleri için çok planlı bir şekilde, sağlam bir alt yapı ile yetişebilmeleri bizlerin en büyük sorumluluklarındandır'' dedi.

1 Kasımdan sonra hep beraber yeni siyasi yapılanma ile gençleri dinleyen, sorularına cevap veren, sorunlarına çare olan, yetişmiş, ülkesine ve insanlığa faydalı olacak gençler yetiştirecek bir programın uygulamaya konulacağını kaydeden Kayalar, herkesin sorumluluk sahibi olanlardan hesap sorması gerektiğine vurgu yaparak, ''Kendi dönemlerimle ilgili hesabımı vermeye her zaman hazırım. Bugün burada kapısı herkese açık, girenin çıkanın hiç bir kontrole tabi olmadığı, önde arkada polislerin gezer şekilde olmadığı, sen sus, sen söyleme şeklindeki engellemelerin olmadığı bir toplantıyı yapıyoruz. Sadece bu bile 20 gündür Yozgat'ta yaptığımız çalışmaların neticesi olarak fevkalade bir gelişmedir, bu bile büyük bir ilerlemedir'' ifadesini kullandı.

7 Hazirandan önce Yozgat'ta seçmenin seçimin olup, olmadığından farkında da olmadığı bir süreci yaşandığına da dikkat çeken Kayalar, ''Şimdi her tarafta, apartman aralarında insanlar toplanılmış, onlarla karşılıklı görüşüyorlar, konuşuyorlar. Şimdi serbest piyasa kuralları uygulanıyor. Serbest rekabet hem ekonominin hem siyasetin kuralı. Bunu Yozgat'ta uygulamaya başladık. Her ne kadar bizim resimlerimizden bile çekinseler, resimlerimizi indiriyor olsalar bile, bunlar hiç bir şey ifade etmez. Artık insanımız, gürül gürül Türkiye'de yeniden yeni bir siyasi yapılanmanın olmasını istiyor, çünkü şikayetleri var'' diye konuştu.

Köy ziyaretlerinde de seçmenin 7'den 77'ye ilgi gösterdiği Yozgat Bağımsız Milletvekili adayı Lütfullah Kayalar, kendisine 30 yaşında milletvekilliği görevinin Yozgatlılar tarafından verildiğini hatırlatıp, şimdi ise Türkiye'nin ufkuyla ilgili çıktıkları yolda emin adımlarla ilerlerken, önce Allah'a sonra da Yozgat insanına güvendiğini söyledi.

Kaynak: (Bozok tv) - www.bozok.tv Editör: Necdet Demirel
 
Etiketler: Kayalar, Seçmeniyle, Buluşmaya, Devam, Ediyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Modül 5