Haber Detayı
30 Ekim 2015 - Cuma 23:26 Bu haber 1319 kez okundu
 
Kayalar, Hedefimiz Yozgat'ı Ayağa Kaldırmak
Yozgat Bağımsız Milletvekili Adayı Lütfullah Kayalar, Şefaatli ilçesinde gerçekleştirdiği miting öncesinde halkın büyük ilgisi ve coşkusuyla karşılandı.
Siyaset Haberi


Yozgat Bağımsız Milletvekili Adayı Tarım, Orman, Köyişleri ve Maliye eski bakanlarından Lütfullah Kayalar, Şefaatli ilçesinde yürüttüğü seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği miting öncesinde ilçe halkının büyük ilgisi ve coşkusuyla karşılandı.

Kayalar, Şefaatli ilçesine gelişinde, ilçe girişinde vatandaşlar tarafından ‘Başbakan Kayalar’ sloganlarıyla karşılandı. İlçe sanayisini gezip, esnaf ziyaretinde bulunan Kayalar daha sonra seçim karargâhı önünde halka hitaben bir konuşma yaptı. Türkiye’de siyasi bir boşluğun olduğuna vurgu yapan Yozgat Bağımsız Milletvekili Adayı Kayalar, ‘’Türkiye’de insanlar oylarını alternatifsizlikten, başka çare olmadığından kerhen vermek durumunda kalıyor. Bu günden itibaren konuşulmaya başlanılan, 1 Kasımdan sonra hayat bulacak yeni siyasi oluşumun lideri, sizlerin desteği ile Yozgat’tan Ankara’ya göndereceğiniz bağımsız Lütfullah Kayalar olacaktır’’ dedi.

Yeni oluşumun, Türkiye’nin taleplerini karşılayıp, baskıya, hukuksuzluğa son vereceğini kaydeden Kayalar, tüm baskılara rağmen miting alanlarına koşan insanların, bunu hiçbir baskıya maruz kalmadan, içlerinden gelerek geldiklerini ifade etti. Kayalar, ‘’Bu meydanlara insanlar sevgiyle, gönüllerinden gelerek, isteyerek toplanmaktadır. Buraya insanlar tehditle, şantajla, başka bir hesapla toplanmamaktadır. Sizlerin bizlere gösterdiği sevgi ve coşku bir yerlerin aidiyetiyle değildir. Bu sevgi, sade bir milletvekilliğinin yanında Türkiye’nin en büyük bakanlığının başındaki biri olarak, buradaki ofis önlerinde çiftçiyle buluşup, sıkıntılarını orada çözdüğümüz içindir’’ diye konuştu.

Kayalar, Yozgat'ın merkezinde, ilçelerinde, köylerinde, beldelerinde çok büyük bir teveccühle, hoşgörüyle, sevgiyle karşılandığını da hatırlatarak, konuşmasını ‘’Kimseye boynunu eğmeden, alnı açık, boynu dik olarak çıktığımız bu yolda hedefimiz önce ilgisizlikten ve bilgisizlikten dolayı ayağa kalkamayan Yozgat'ı yeniden ayağa kaldırmaktır. Ama devamında Türkiye'de herkesin ortak görüşle kabul ettiği, beklediği yeni partiyi kurmak ve bunun başında olmaktır’’ diyerek tamamladı.

Kaynak: (Bozok tv) - www.bozok.tv Editör: Necdet Demirel
 
Etiketler: Kayalar,, Hedefimiz, Yozgat'ı, Ayağa, Kaldırmak, Lütfullah Kayalar, 1 Kasım
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Modül 5