Haber Detayı
21 Eylül 2015 - Pazartesi 05:05 Bu haber 1720 kez okundu
 
Kayalar'dan Önemli Açıklamalar
1 Kasım’da yapılacak olan milletvekili genel seçimlerinde Yozgat’tan bağımsız aday olarak seçime girecek olan geçmiş dönemlerde Tarım Orman ve Köy İşleri Bakanlığı ve Maliye Bakanlığı görevlerinde bulunan Lütfullah Kayalar, Türkiye için bir şey yapmak için yola çıkıyoruz ve tam tabandan çıkıyoruz, çıktığımız yol budur. Adaylığının tabandan gelen çok büyük istek ve baskıları üzerine gerçekleştiğini açıkladı” dedi.
Siyaset Haberi


Kayalar yaptığı açıklamada; “Tabandan gelen hizmet talebini, Yozgat'ın sahiplenme talebini insanlarımızın dertlerine çare bulmamız için geri çevirmemiz mümkün değildi” dedi.

SADECE BİR MİLLETVEKİLİ OLMA PEŞİNDE DEĞİLİM

Sadece bir milletvekili olma peşinde değilim diyen Kayalar, “Bu güzel ilden, Yozgat'ımızdan bağımsız olarak yeni bir yola koyulmamın yanı sıra Türkiye'de her kesimde dillendirilen yeni bir yapılanmaya katkıda bulunmak ve önderlik etmektir. Sadece Bir Milletvekili Olma Peşinde Değilim. Yozgatlılarla birlikte Türkiye'de seçimlerden sonra Orta Anadolu'dan siyasi tıkanmışlığın önüne geçerek yeni yapılanmayı ateşlemek istiyoruz.Bugün Türkiye'deki birinci parti yeni oluşum isteyen insanların oluşturduğu seçmen bloğudur” diye ifade etti.

ÇIKTIĞIMIZ YOL YOZGAT’IN HİZMETİNDE BULUNMAK

Bizim Yozgat'tan çıktığımız yol, önce Allah kısmet eder Yozgatlımız desteklerse, Yozgat'ın hizmetinde bulunmaktır diye söyleyen Kayalar; “Bu bizim asli görevimiz. Bu konuda benim hemşehrimin hiçbirinin tek bir tereddütü yoktur, Yozgat'ta herkes Lütfullah Kayalar'ı bilir, Türkiye'nin dört bir yanındaki Yozgatlı da bilir. Ama bu bizim asli görevimizle birlikte artık Türkiye'ye olan bir borcumuz var. Bir şey olmak değil, bu çok önemli değil, Türkiye için bir şey yapmak için yola çıkıyoruz ve tam tabandan çıkıyoruz, çıktığımız yol budur” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (Bozok tv) - www.bozok.tv Editör: Necdet Demirel
 
Etiketler: Kayalar'dan, Önemli, Açıklamalar,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Modül 5