Haber Detayı
27 Eylül 2015 - Pazar 17:49 Bu haber 2144 kez okundu
 
Kayalar'dan Miting Gibi Bayramlaşma
Yozgat'tan bağımsız aday olan eski bakanlardan Lütfullah Kayalar, Kadışehri ilçesinde vatandaşlarla bayramlaşırken, yoğun kalabalık nedeniyle seçim otobüsünün üzerine çıkıp, halka hitap etmek zorunda kaldı.
Siyaset Haberi


Yozgat'tan bağımsız aday olan Tarım, Orman ve Köyişleri ve Maliye eski bakanlarından Lütfullah Kayalar, Kadışehri ilçesinde karşılaştığın yoğun ilgi üzerine seçim otobüsünün üzerine çıkıp, halka hitap etmek zorunda kaldı.

AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ

Seçim çalışmalarını bayramlaşma ziyaretleriyle sürdüren Kayalar, Kadışehri ilçesinde halkın yoğun ilgisiyle karşılaştı. AK Parti İlçe teşkilatını da ziyaret edip, parti yöneticilerinin bayramını kutlayan Kayalar, burada yaptığı kısa değerlendirmede, ''Kimsenin yanında veya karşısında değilim, bağımsız adayım. Sade bir milletvekilliği için değil Türkiye'ye bir mesaj vermek üzere yola çıktım. İnsanları ayrıştırmak değil, bizim amacımız insanları birleştirmektir'' diye konuştu.

YOĞUN İLGİ ÜZERİNE SEÇİM OTOBÜSÜNÜN ÜZERİNE ÇIKIP HALKA HİTAP ETMEK ZORUNDA KADLI

Kayalar, daha sonra ilçe merkezindeki esnafı ziyaret edip, bayramlaştığı esnada etrafını saran kalabalık içerisinden yöneltilen soruları yanıtlamaya çalıştı. Ancak, kalabalığın giderek artmaya başlaması üzerine seçim otobüsünün üzerine çıkan Kayalar, buradan halka hitaben bir konuşma yaptı, bakanlığı döneminde yaptığı hizmet ve çalışmaları anımsattı. Amacının sade bir milletvekilliği olmadığını, Yozgat'tan Türkiye'ye yeni bir oluşumun mesajını vermek istediğinin altını çizen Kayalar, vatandaşların 'Adliyemiz elimizden alındı, demiryolumuz olacaktı olmadı' gibi serzenişlerde bulunduğunu belirterek, ''Kadışehri'nin hiç bir yerlerle bağlantı yolu yoktu, Ziraat Bankası, Tarım Kredi Kooperatifi, PTT'si yoktu. İki tane çatılı yapısı vardı. Önce burada ihtiyaç duyulanları yaptık, hizmet getirdik. Adında şehir olan Kadışehri'ni daha fazla hizmet alsın diye ilçe yaptık, şehir yaptık. Kaymakamlık levhasını çaktığım Kadışehri ilçemizden bugün de tüm Türkiye'ye sesleniyorum, Türkiye'nin talebini karşılamak, Türkiye'ye hizmet etmek için yola çıktık'' diye konuştu.

 

Kaynak: (Bozok tv) - www.bozok.tv Editör: Necdet Demirel
 
Etiketler: Kayalar'dan, Miting, Gibi, Bayramlaşma,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Modül 5