Haber Detayı
06 Ağustos 2016 - Cumartesi 03:12 Bu haber 3211 kez okundu
 
Kadın Doğum Uzmanı Op.Dr. Venhar Ceyhan Hasta Kabulüne Başladı
Yozgat Boğazlıyan İlçe Devlet Hastanesi’nde Kadın Doğum Uzmanı Op.Dr. Venhar Ceyhan hasta kabulüne başladı.
Sağlık Haberi


Erciyes Üniversitesinden mezun olan Ceyhan yine Erciyes Üniversitesinde araştırma görevlisi olarak devam ederek uzmanlığını aldı.  Ceyhan yaptığı açıklamada Boğazlıyan halkının Kadın Doğum ve Hastalıkları konusunda  vatandaşların başka illere sevklerinin azaltılması içinelinden geleni yapacağını söyledi.

Yozgat İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op.Dr. İsmail Kurca ise şunları söyledi; “ Yozgat, yeni yapılan hastaneler, ilçelerimize atanan uzman doktorlar gibi bir çok yapılan çalışmalardan sonra sağlık alanında reform yaşamaktadır. Amacımız hastanemizi koşullar çerçevesinde, gerek doktor ve personel ve gerekse tıbbi araç ve gereç açısından tam donanımlı hale getirmek ve hastalarımızın tedavilerinin herhangi bir hastaneye gönderilmeden hastanemizde başlayıp, yine hastanemizde bitirilmesini sağlamaktır. İlçelere atanan uzmanlarımızla sevk oranlarımız azalmış, vatandaşlarımızın tedavi süreci hızlanmıştır. Boğazlıyan Devlet Hastanesinde göreve başlayan Kadın Doğum ve Hastalıkları Uzmanı Op.Dr. Venhar Ceyhan’a yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: (Bozok tv) - www.bozok.tv Editör: Necdet Demirel
 
Etiketler: Kadın, Doğum, Uzmanı, Op.Dr., Venhar, Ceyhan, Hasta, Kabulüne, Başladı,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Modül 5