Haber Detayı
26 Eylül 2016 - Pazartesi 18:42 Bu haber 1122 kez okundu
 
İlahiyat Fakültesinde Oryantasyon Eğitimi Verildi
Bozok Üniversitesi İlahiyat Fakültesi bünyesinde, 2016-2017 eğitim-öğretim döneminde İlahiyat Fakültesi bölümlerine yeni yerleşen öğrencilerin, üniversite ve çevreyle uyum sağlamalarını kolaylaştırmak, bölümlerin yapısını ve olanaklarını tanımalarına yardımcı olmak amacıyla oryantasyon programı düzenlendi.
Eğitim Haberi


Programın açılış konuşmasını yapan Bozok Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kadir Özköse; “Bozok Üniversitesi İlahiyat Fakültesi olarak sizleri aramızda görmekten birlikten, güzelliğe, iyiliğe, bilgeliğe, başarıya, kanat açmaktan ve koşmaktan dolayı mutluluğumuzu heyecanımızı ve de sevincimizi paylaşmak istiyorum. Anadolu’nun ortasında ulaşımın her tarafa rahat olduğu bir diyarda huzurun emniyetin ve sükûnetin egemen olduğu bir şehirde yani Yozgat’ta Anadolu kültürünün harmoni haline dönüştüğü, bir bütün olarak yansıtıldığı,  Bozok diyarında olduğunuzu öncelikle hatırlatmak istiyorum.” dedi.

Prof. Dr. Özköse, konuşmasının devamında, 10 yıllık bir mazisi olan genç bir üniversite olduğumuzu belirterek; İlahiyat Fakültesi’nin üniversitemizin bel kemiği, özel dokusu ve hassas kurumu olduğunu sözlerine ekledi.

Prof. Dr. Özköse konuşmasının sonunda öğrenim süresi zarfında öğrencilerin her türlü sorunlarının çözümü noktasında fakülte olarak yanlarında olduklarının altını çizerek,  2016-2017 Akademik yılının başta öğrenciler ve üniversite camiasına hayırlı ve uğurlu olması temennilerinde bulundu.

İlahiyat Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen uyum programı çerçevesinde öğrenciler yeni arkadaşlarla birlikte olmanın yanı sıra, fakülte ve hocalarını tanıma fırsatı yakaladı.

Kaynak: (Bozok tv) - www.bozok.tv Editör: Necdet Demirel
 
Etiketler: İlahiyat, Fakültesinde, Oryantasyon, Eğitimi, Verildi,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Modül 5