Haber Detayı
28 Nisan 2020 - Salı 00:44 Bu haber 529 kez okundu
 
İçişleri Bakanlığı 4/B sözleşmeli personel alacak
2020 yılı İçişleri Bakanlığı Merkez Teşkilatında çalıştırılmak Üzere 4/B Sözleşmeli Personel Alımına İlişkin Giriş(Sözlü) Sınav Duyurusunda bulundu.
Gündem Haberi


2020 yılı İçişleri Bakanlığı Merkez Teşkilatında çalıştırılmak Üzere 4/B Sözleşmeli Personel Alımına İlişkin Giriş(Sözlü) Sınav Duyurusunda bulundu.

 

Yozgat Valiliğinden yapılan açıklamada; “Bakanlığımız merkez teşkilatı emrinde boş bulunan Avukat(3), Endüstri Mühendisi(1), Bilgisayar Mühendisi(2), Programcı(2), Diğer Teknik Hizmet Personelinden Ekonomici(1), Grafiker (2) ve İstatistikçi(2) olmak üzere toplam (13) adet sözleşmeli personel pozisyonuna giriş(sözlü) sınavı ile personel alınacaktır” ifadelerine yer verildi.

 

Detaylı bilgi için TIKLAYIN

 

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) fıkrasına göre 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar ile Ek ve Değişiklikleri çerçevesinde; Bakanlığımız merkez teşkilatı emrinde istihdam edilmek üzere aşağıdaki Ek-1 sayılı tabloda adedi ve pozisyon unvanı belirtilen toplam 13 adet boş pozisyona 16-19 Haziran 2020 tarihleri arasında Ankara’da yapılacak giriş(sözlü) sınavı ile personel alımı yapılacaktır.

 

İşte gerekli şartlar için TIKLAYIN

Kaynak: (Bozok tv) - www.bozok.tv Editör: Necdet Demirel
 
Etiketler: İçişleri, Bakanlığı, 4/B, sözleşmeli, personel, alacak,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Modül 5