Haber Detayı
19 Haziran 2016 - Pazar 19:52 Bu haber 2240 kez okundu
 
Hayırsever İş Adamı Bilal Şahin Geleneği Bozmadı
Yozgatlı hayırsever İşadamı Bilal Şahin her yıl düzenli olarak Yozgat Basınına verdiği iftar yemeğini bu yılda düzenleyerek geleneği bozmadı. İftar yemeğine il ve ilçelerden gelen basın mensupları katıldı.
Gündem Haberi


Yozgatlı hayırsever işadamı Bilal Şahin her yıl düzenli olarak Yozgat Basınına verdiği iftarı bu yılda sürdürerek geleneği devam ettirdi. İftar yemeği Bilal Şahin Külliyesi tesislerinde düzenledi. Merkez ve ilçelerden katılan basın mensuplarına düzenlenen iftar sonrası işadamı Bilal Şahin basın mensuplarına hediye takdim etti.

İftar sonrası mikrofonlarımıza açıklamada bulunan hayırsever işadamı Bilal Şahin, Basın mensupları 365 gün halkımızın, sanayicinin, işçinin, her türlü sanat erbabının gözü, kulağı, habercisi her şeyi yakinen onlara bildiren insanlar, kurumlardır. Bizde senede bir defa olsun onların bu çalışmalarını bir vefa ödemek için davet ediyorum ve bundan da çok mutluyum. Eşitlik ilkesini severim, ilanlarımı her ne gerekiyorsa eşit düşünürüm hepsine müteşekkirim, hepsi memleketimizin çocuğu, bunların kazanmaları bir yerlere gelmeleri, daha güzel yerlerde olmaları beni mutlu ediyor. Ben bu akşam bu yemeğimize teşrif buyurup geldikleri için hepinize, hepinize teşekkür ederim. Dileğim bunların memleketimizde hayatlarını mutlu bir şekilde devam ettirmeleridir.

İftar yemeğine katılan gazeteciler ise, Hayırsever işadamı Bilal Şahin’in geleneği bozmadığını, farklı farklı kurumlara iftar verdiğini bu defada geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda basın mensuplarını unutmayarak davet ettiğini söyleyerek, Yozgat’ımıza bir çok katkısının olduğunu ve kendisine teşekkür ettiklerini söylediler. 

Kaynak: (Bozok tv) - www.bozok.tv Editör: Necdet Demirel
 
Etiketler: Hayırsever, İş, Adamı, Bilal, Şahin, Geleneği, Bozmadı,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Modül 5