Haber Detayı
23 Nisan 2016 - Cumartesi 00:26 Bu haber 1157 kez okundu
 
Hastaneye Gelen Çocuklara Bayrak Hediye Edildi
23 Nisan Ulusal Çocuk ve Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle yine Çocuk Hastanesinde poliklinikler, çocuk acil polikliniği, çocuk servisi süslendi. Hastaneye gelen çocuk hastalara Türk Bayrağı, diş fırçası ve diş macunu, defter hediye edildi.
Sağlık Haberi


Yozgat Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op.Dr.İsmail Kurca,  23 Nisan Ulusal Çocuk ve Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle, Yozgat Devlet Hastanesi’nde Çocuk servisinde yatan hastalara diş fırçası, diş macunu ve defter hediye etti.

Hastanede Poliklinikler, Çocuk Servisi Süslendi, Çocuk Acil Servise Gelen Çocuk Hastalara Bayrak Hediye Edildi

23 Nisan Ulusal Çocuk ve Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle yine Çocuk Hastanesinde polklinikler, çocuk acil polikliniği, çocuk servisi süslendi. Yozgat Devlet Hastanesi Çocuk Acil Servisinde gelen hastalara Dr.Ayşe Arısoy tarafından  bayrak hediye edildi.

“Sağlık Ağızdan Başlar” Projesi Kapsamında Yatan Hasta Çocuklara Diş Fırçası ve Diş Macunu Hediye Edildi

Yozgat Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreter Op.Dr. İsmail Kurca yaptığı açıklamada; “Milletimizin umut çiçeği olan çocuklarımızın sağlıklı ve mutlu yaşaması, yetenekli bireyler olarak yetişmesi hepimizin ortak gayesi olmalıdır.Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın,  toplumumuzun her alanındaki ileri atılımlarına öncülük yapacak, kalpleri vatan ve millet sevgisiyle dolu, görev ve sorumluluklarına yürekten bağlı, düşünceli insanlar olarak yetişmesi en büyük dileğimizdir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın tüm dünya çocuklarına ve bütün insanlığa barış, refah ve huzur getirmesini diliyor, saygılarımı sunuyorum. Biz de çocuk hastalarımızı böylesine anlamlı bir günde yalnız bırakmak istemedik,bu yıl “Sağlık Ağızdan Başlar”projemiz kapsamında, ağız sağlığının önemini vurgulamak için çocuklarımıza diş fırçası ve diş macunu hediye ettik. Hastalarımıza acil şifalar diliyorum” dedi.

Kaynak: (Bozok tv) - www.bozok.tv Editör: Necdet Demirel
 
Etiketler: 23 Nisan, çocuk bayranı, ulusal eğemenlik bayramı, ismail kurca, yozgat, yoz
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Modül 5