Haber Detayı
02 Temmuz 2016 - Cumartesi 12:30 Bu haber 2867 kez okundu
 
Dr. Osman Coşkun'un, Yeni Çeltek Genel Müdürlüğü Görevi Sona Erdi
Yeni Çeltek Kömür ve Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğünü yaklaşık 5 yıldır başarıyla sürdüren Dr. Osman Coşkun'un görev süresi sona erdi. Coşkun, aynı zamanda AK Parti AR-GE Başkan Yardımcılığı görevine atandı.
Gündem Haberi


Yeni Çeltek Kömür ve Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğünü 01 Kasım 2011 tarihinden bu tarafa başarıyla yürüten Dr. Osman Coşkun'un görev süresi 01 Temmuz 2016 tarihi itibari ile sona erdi. Bu süre zarfında kurumun ekonomik ve sosyal gelişmişlik vizyonuna önemli katkıları bulunan Coşkun, 23'üncü dönem milletvekilli olarak TBMM'de temsil ettiği memleketi Yozgat'a genel müdür olarak da önemli kazanımlar sağladı.

Dr. Osman Coşkun, Yeni Çeltek Kömür ve Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü görev süresinin sona erdiğini belirterek, bu süre zarfında birlikte çalıştığı Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı olmak üzere, TKİ, MTA, MİGEM yöneticilerine ve kurum personellerine teşekkür etti.

"Bundan sonra da ülkem ve milletim için hizmetime nasip olacak yerlerde devam edeceğim" diyen Coşkun; "Bu vesile ile tüm milletimizin, hemşehrilerimin ve mesai arkadaşlarımın Bayram'ını tebrik eder saygılarımı sunarım" dedi.

AK PARTİ AR-GE BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNE ATANDI

Yeni Çeltek Kömür ve Maden İşletmeleri'nde görev süresi sona eren Dr. Osman Coşkun, aynı zamanda AK Parti Genel Merkez AR-GE Başkan Yardımcılığı görevine atandı.

Yozgat Milletvekilliği dönemimde Milletvekili Reha Denemeç'in başkanlığını yaptığı AR-GE'de görevde yapan ve Türk siyasetinde yeni bir dönemin başlangıcı olan AK Parti Siyaset Akademisi'nin bu günlere gelmesinde önemli katkıları bulunan Coşkun, yeni dönemde Prof. Dr. Nükhet Hotar'ın yardımcılığını yapacak.

Kaynak: (Bozok tv) - www.bozok.tv Editör: Necdet Demirel
 
Etiketler: Dr., Osman, Coşkun'un,, Yeni, Çeltek, Genel, Müdürlüğü, Görevi, Sona, Erdi,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Modül 5