Haber Detayı
05 Nisan 2016 - Salı 16:16 Bu haber 643 kez okundu
 
Dr. Coşkun, Millet Olarak Her Alanda Polisimize Destek Olmalıyız
Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Dr. Osman Coşkun, Emniyet Teşkilatı’nın 171’inci kuruluş yıl dönümünü yayınladığı bir mesajla kutladı.
Gündem Haberi


Genel Müdür Dr. Osman Coşkun, bir devletin ayakta kalması için gerekli 5 unsurdan birisi olan güvenlik güçlerine millet olarak her alanda destek olunması gerektiğini belirterek, özellikle içerisinde bulunduğumuz süreçte milletin polis, polisin millet ruhu ile tek vücut olması gerektiğine işaret etti.

 “Türkiye, Emniyet Teşkilatımızın üstün gayretleri ve gece gündüz demeden, canla başla gerçekleştirdiği çalışmaları sayesinde huzurun ve güveninin tesisi noktasında güçlü bir ülkedir” diyen Coşkun;

 “Dün olduğu gibi bu gün de huzurun ve güvenin teminatı olan polislerimiz, terörle canları pahasına mücadele etmektedir. Bu milletin içinden çıkan evlatları, şerefli üniformanın kutsaliyeti ile görevini büyük bir özveri ve gayretle yürütmektedir. Her birinin ortaya koyduğu gayret, ayrı ayrı kahramanlık destanı olacak niteliğe sahiptir. 171’nci yılında onlara olan güvenimiz ve sarsılmaz inancımız, kalpten gelen dua olacaktır. Milletin duası polisin ihanet odaklarına karşı yürüttüğü mücadelede kalkanı ve gücüdür” diye konuştu.

Mesajında, tüm şehitlere rahmet dileyen Coşkun, şunları kaydetti: “Başta şehitlerimizi rahmetle anarken gazilerimize de hürmetlerimizi arz ediyoruz. Bilinmelidir ki, onların geride kalan çocukları bu millete emanettir. Polise sevgi, saygı ve destek hepimizin görevi olmalıdır. Allah bu millet için canlarını hiçe sayarak görev yapan polisimizin, askerimizin, vatan evlatlarının yar ve yardımcısı olsun”  

Kaynak: (Bozok tv) - www.bozok.tv Editör: Necdet Demirel
 
Etiketler: polis teşkilatı, 171 nci kuruluşu, yozgat, osman coşkun, yeni çeltek, yozga
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Modül 5