Haber Detayı
10 Eylül 2016 - Cumartesi 21:55 Bu haber 545 kez okundu
 
Demirel, Bayram; Mutluluğun ve Huzurun Paylaşıldığı Günlerdir
Bayram Günlerinin kardeşliğin, sevginin, dostluğun, mutluluğun ve huzurun zirve yaptığı günler olduğunu söyleyen MMO Yozgat İl Temsilcisi Tahir Demirel, “Bayramın kelime anlamı da bahsettiğim bu duyguların milletçe bir arada yaşanmasıdır” dedi.
Gündem Haberi


Makine Mühendisler Odası Yozgat İl Temsilcisi Tahir Demirel Kurban bayramı nedeniyle mesaj yayımladı.

Demirel mesajında şu ifadelere yer verdi;

Bayram Günleri kardeşliğin, sevginin, dostluğun, mutluluğun ve huzurun zirve yaptığı günlerdir. Bayramın kelime anlamı da bahsettiğim bu duyguların milletçe bir arada yaşanmasıdır.

Türk ve İslam coğrafyasına baktığın zaman bu durumun tam tersinin yaşandığını görüyorsun. Kan ve Gözyaşının eksik olmadığı insanlar arası ikili ilişkilerin sahteleştiği sadece adet yerini bulsun diye kucaklaştığı günlere dönüşmüştür.

Ülkemizde ve diğer İslam coğrafyasına baktığın zaman bir kesim ülkenin kapital içinde şehvetten başka şey düşünmediğini, diğer bir kesimin mezhep çatışması içinde kendi kendini yok ettiğini, başka bir kesimin ise ırk kavgası içinde boğuştuğunu görmekteyiz. Bu ülkeleri bu hale getiren güçlerse bunun zevkini çıkara çıkara arkalarına yaslanmış bir eline purosunu diğer eline de viskisini almış keyif aleminde Müslümanları izlemekte ve piyonlar ülkesi devletleri istediği gibi hareket ettirmekte.

Ey Müslüman kendine gelip, uyanmak ve direnmek adına, adına ne dersen de bu güçlere artık bir dur demenin zamanı gelmiş ve geçmiştir. Kişisel ihtiraslarını bırak MÜSLÜMAN olmanın gereğini yap ki Üstad NFK dediği ; Güneşi ceplerinizde kaybetmiş MARKA MÜSLÜMAN’lığından kurtul. Kıyamet alametlerinin bir çoğu gerçekleşti. Hazırlan kendi elinle, kendine hazırladığın dünyanla yüzleşeceğin ve hesap vereceğin güne.

Bu düşünce ve duygularla İslam Coğrafyasının, Türk Dünyasının ve Mensubu olmaktan şeref duyduğum Aziz Milletimin Kurban Bayramını Tebrik eder. Yüce YARADAN’ın mu millete acıyıp yardım etmesini temenni ederim” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: (Bozok tv) - www.bozok.tv Editör: Necdet Demirel
 
Etiketler: Demirel,, Bayram;, Mutluluğun, ve, Huzurun, Paylaşıldığı, Günlerdir,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Modül 5