Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Yozgat'a müjdeyi verdi
Haber
06 Mayıs 2020 - Çarşamba 01:12
 
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Yozgat'a müjdeyi verdi
Cumhurbaşkanı Yardımcısı hemşehrimiz Fuat Oktay, hükümetin vatandaşa hizmet için yatırımlara devam ettiğini söyleyerek Yozgat’la ilgili önemli açıklamada bulundu.
Gündem Haberi
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Yozgat'a müjdeyi verdi

Cumhurbaşkanı Yardımcısı hemşerimiz Fuat Oktay, hükümetin vatandaşa hizmet için yatırımlara devam ettiğini söyleyerek Yozgat’la ilgili önemli açıklamada bulundu.

 

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Yozgat'a değer katacağını ifade ettiği açıklamasında; "Ülkemiz bir taraftan tüm dünyayı etkileyen Covid-19 salgını ile mücadelesini sürdürürken bir yandan da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki hükümetimiz vatandaşına hizmet için yatırımlara devam etmektedir.

 

YOZGAT’A YAPILAN YATIRIMLARI TAKİP EDİYORUZ

 

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Yozgat özelinde yapılan yatırımları ve çalışmaları da yakinen takip ediyoruz. 18 yıldır ülkemizin her köşesindeki vatandaşına hizmet sunan AK Parti hükümetleri yeni eserler kazandırmak için de çalışmalarını sürdürmektedir.

 

33 MİLYON TL ÖDENEK

 

Bir evladı olmaktan onur duyduğum memleketim Yozgat’a Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından yapılacak bazı yatırımların müjdesini sizinle paylaşmak istiyorum. Yozgat Şehir Stadyumunun tribünlerinin yenilenmesi, atletizm pisti, saha aydınlatması, bakım onarım işleri ile bazı ilçelerdeki spor tesisleri yapımı için Gençlik ve Spor Bakanlığımız, 28 milyon TL + KDV’si şehir stadyumu için olmak üzere toplam 33 milyon TL + KDV ödenek ayırdı. En kısa sürede gerçekleştirilecek çalışmalar sonunda ortaya çıkacak eserlerin başta gençlerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na verdikleri destekten ötürü teşekkür ediyorum. Yozgat’ımıza değer katacak eserlerin tekrar hayırlı olmasını diliyor, hepinize sevgi, saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum" ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Fuat Oktay, Yozgat, Yatırım, Müjde
Yorumlar
Haber Yazılımı