Haber Detayı
12 Kasım 2019 - Salı 22:54 Bu haber 315 kez okundu
 
BÜ Destek Almaya Hak Kazandı
Yozgat Bozok Üniversitesi Ziraat Fakültesi tarafından “KOP Tarımsal Eğitim ve Yayım Projesi (KOP TEYAP)” kapsamında, Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığına sunularak destek almaya hak kazandı.
Eğitim Haberi


Yozgat Bozok Üniversitesi Ziraat Fakültesi tarafından “KOP Tarımsal Eğitim ve Yayım Projesi (KOP TEYAP)” kapsamında, Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığına sunularak destek almaya hak kazanan projelerin protokol imza töreni yapıldı.

Bozok Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni Bölümü Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. İsmail Türker ve Dr. Öğr. Üyesi Orhan Ermetin tarafından hazırlanarak sunulan "Kendi Yemini Kendin Yap"   ve "Gıda Güvenliği İçin Yozgat'ta Manda Süt Ürünleri Markalaşıyor" konulu projelerin KOP (Konya Ovası Projesi) Tarımsal Eğitim ve Yayım Projeleri kapsamında desteklenmesi uygun görüldü.

Projelerin protokolü Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ ile KOP İdaresi Başkanı İhsan Bostancı tarafından imzalandı.

Kaynak: Editör: Necdet Demirel
 
Etiketler: BÜ, Kop, Bozok Üniversitesi, yozgat
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Modül 5