Haber Detayı
08 Nisan 2016 - Cuma 01:29 Bu haber 595 kez okundu
 
Bozok Üniversitesinde Eğitim Zamanı
Bozok Üniversitesi Bilim ve Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından “Moleküler Analiz ve Görüntüleme Sistemi Kullanımı ve Uygulama Alanları” konulu eğitim programı düzenlendi.
Gündem Haberi


Bozok Üniversitesi farklı fakülte ve bölümlerinden öğretim üyeleri ve öğretim elemanlarının katıldığı eğitim programında QIAGEN firması aplikasyon uzmanlarınca “Moleküler Analiz ve Görüntüleme Sistemi Kullanımı ve Uygulama Alanları” detaylı sunum ve örnek uygulamalarla anlatıldı.

Bilim ve Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Yrd. Doç. Dr. M. Avni Akçe üniversitemizin temel uygulamalı ve disiplinler arası alanlardaki araştırma ve geliştirme faaliyetlerinin merkezi bir organizasyon çerçevesinde düzenlenmesi, bilimsel faaliyetlerin nitelik ve nicelik yönünden artırılması, üniversite-sanayi işbirliğinin güçlendirilmesi amacıyla bu tip eğitimlere önem verdiklerinin altını çizerek önümüzdeki dönemlerde BİLTEM olarak buna benzer eğitim, seminer ve çalıştay gibi etkinliklere devam edileceğinin bilgisini verdi.

Kaynak: (Bozok tv) - www.bozok.tv Editör: Necdet Demirel
 
Etiketler: Bozok, Üniversitesinde, Eğitim, Zamanı,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Modül 5