Bozdağ, Pandemi sürecinde Yozgat'ta 55,6 milyon TL destek sağlandı
Haber
14 Haziran 2020 - Pazar 15:26
 
Bozdağ, Pandemi sürecinde Yozgat'ta 55,6 milyon TL destek sağlandı
TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti Milletvekili Bekir Bozdağ, pandemi sürecinde Türkiye genelinde 204 milyar, Yozgat’a ise 55,6 milyon liralık destek sağlandığını söyledi.
Gündem Haberi
Bozdağ, Pandemi sürecinde Yozgat'ta 55,6 milyon TL destek sağlandı

TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti Milletvekili Bekir Bozdağ,  pandemi sürecinde Türkiye genelinde 204 milyar, Yozgat’a ise 55,6 milyon liralık destek sağlandığını söyledi.

 

TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti Milletvekili Bekir Bozdağ sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Yozgat’a ise 55,6 milyon liralık destek sağlandığını söyledi.

 

Türkiye Büyük Millet Meclisi anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, pandemi sürecinde ihtiyaç sahiplerini ve çalışanları yalnız bırakmadıklarını söyledi. Bozdağ, Pandemi sürecinde ülke genelinde 20, 4 milyar, Yozgat’a ise 55,6  milyon liralık destek sağlandığını dile getirdi.

 

“Pandemi sürecinde ihtiyaç sahiplerini ve çalışanlarımızı yalnız bırakmadık” diyen Bozdağ, “Sosyal Koruma Kalkanı kapsamında, Sosyal Destek Programı, Kısa Çalışma Ödeneği, Nakdi Ücret Desteği, İşsizlik Ödeneği ile Türkiye Genelinde 20,4 milyar, Yozgat ilimizde ise 55,6 milyon Milyon TL destek sağladık” ifadelerine yer verdi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: pandemi süreci, Bekir Bozdağ, destek
Yorumlar
Haber Yazılımı