Haber Detayı
27 Aralık 2015 - Pazar 05:48 Bu haber 1397 kez okundu
 
Başer, Yozgat Merkez Olarak Tarih Yazdı
AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Yozgat Muhtarlar Derneğini ziyaret etti. Burada kendisine verdikleri destekten dolayı muhtarlara teşekkür eden Milletvekili Başer, Demokrasinin aslında kalbi muhtarlardır. Türkiye’nin istikrardan yana, güvenden, huzurdan yana tavır takındığı gibi Yozgat’ta merkez ve köylerinde de gerçekten 7 bin civarında oy artırmak suretiyle Yozgat’ın 4-0 olmasında büyük sahibi oldunuz” dedi.
Siyaset Haberi


AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, beraberinde AK Parti İl Başkanı Harun Lekesiz, AK Yozgat Merkez İlçe Başkanı İskender Nazlı ile birlikte Yozgat Muhtarlar Derneğini ziyaret ederek kendilerine verdiklerin destekten dolayı teşekkür edip, sorunlarını dinledi.

1 Kasım Seçimlerinde Yozgat halkının AK Parti’ye çok büyük destek verdiğin kendi evlatlarına sahip çıktığını belirten Milletvekili Başer, “ Yozgat merkez olarak gerçekten tarih yazdınız. Demokrasinin aslında kalbi muhtarlardır. Türkiye’nin istikrardan yana, güvenden, huzurdan yana tavır takındığı gibi Yozgat’ta merkez ve köylerinde de gerçekten 7 bin civarında oy artırmak suretiyle Yozgat’ın 4-0 olmasında büyük sahibi oldunuz. Her biriniz destek verdiniz ben o manada her birinizin şahsında Yozgat’ta yaşayan 80 bin Yozgatlıya hasetsen teşekkür ediyorum. Evlatlarına sahip çıktıkları için teşekkür ediyorum. Yozgat milliyetçiliğini yaparak evlatlarını temsilcilik noktasında da büyük bir tarih yazdınız. Bu başarı bizim değil her birinizin şahsında Yozgat’ta yaşayan 80 bin Yozgatlı’nın Yozgat genelinde yaşayan 432 bin Yozgatlının başarısıdır” dedi.

Yozgat halkından aldıkları güç ile dünden daha çok çalışacaklarını dile getiren Milletvekili Başer, “Sizin Ankara’da eliniz, gözünüz olacağız. İnşallah hizmetlerin Yozgat’a yayılması noktasında gece gündüz demeden koşarak hizmetlerin Yozgat’a akması noktasında teşkilat olarak, bakanımız, milletvekillerimiz olarak inşallah çalışıp gayret göstereceğiz. Allah sizlerden razı olsun. Amacımız gelişen ve güzelleşen huzurun olduğu güvenin olduğu kardeş kanının akmadığı bir Türkiye’yi gelecek kuşaklara bırakmak olacaktır” dedi.

Yozgat Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Bölükbaşı, ziyaretlerinden dolayı Milletvekili Başer ve AK Parti il yöneticilerine teşekkür etti.

Milletvekili Başer, daha sonra mahalle muhtarlarıyla sohbet edip sorunlarını dinledi. Başer, seçimler öncesi muhtarlara verdikleri sözün tutulacağını ve maaşların bin 300 lira olacağını sözlerine ekledi.

Kaynak: Editör: Necdet Demirel
 
Etiketler: Başer,, Yozgat, Merkez, Olarak, Tarih, Yazdı,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Modül 5