Haber Detayı
20 Ekim 2015 - Salı 11:15 Bu haber 1098 kez okundu
 
Bağımsız Aday Kayalar'a Eski Vekillerden Destek
Herkesimin desteğini arkasına alan Bağımsız Yozgat Milletvekili Adayı Lütfullah Kayalar’a Yozgat’ta gelerek bir destekte Konya eski Milletvekili Saffet Sert ve Nevşehir eski Milletvekili Abdülkadir Baş’tan geldi.
Siyaset Haberi


Yozgat kent merkezindeki seçim karargahını ziyaret eden Sert ve Baş, daha önce mecliste birlikte çalıştıkları Kayalar'ın Türkiye'de tıkanmış olan siyasetin önünün açabilmek üzere Yozgat'tan aday olduğunu, kendilerinin de destek amacıyla Yozgat'a geldiklerini söylediler. Sert ve Baş, Yozgat'ta kısa bir gezinti yaptıklarında Yozgatlının vermiş olduğu desteği görebildiklerinin de altını çizerek, ''Sayın Kayalar Yozgat'tan milletvekili seçildiğinde sadece Yozgat'ın değil, Türkiye'nin de kaderini değiştirecek adımlar atılacaktır'' diye konuştular.

 

SANAYİ ESNAFINI GEZDİ

Yozgat Bağımsız Milletvekili Adayı Lütfullah Kayalar, seçim çalışmalarını sanayi esnafı ile bazı özel sektöre ait fabrikalarda çalışan işçilerle görüşerek sürdürdü. Kayalar, sanayi esnafı ve işçilerin sorunlarını dinledi. Yozgat'ta işsizliğin ortadan kaldırılıp, göçün önüne geçilebilmesi için kendi dönemlerinden çıkarttıkları OHAL teşvik yasası gibi imtiyazlı bir yasanın çıkartılması gerektiğine dikkat çeken Kayalar, ''Allah kısmet etti, verilen imkanları değerlendirip, halkımızın menfaatleri, refahı, huzuru için kullandık. Yine imkan verilirse aynı şekilde kullanmaya devam ederiz'' dedi.

Kayalar, bu seçimde seçmenin Yozgat ve Yozgatlıya; vefasızlar diyenlerle, 'hayır onlar benim insanım, benim dostlarım, onlar benim kardeşlerim' diyen görüş arasında bir tercih yapacağını da sözlerine ekledi.

 

Kaynak: (Bozok tv) - www.bozok.tv Editör: Necdet Demirel
 
Etiketler: Bağımsız, Aday, Kayalar'a, Eski, Vekillerden, Destek,
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Modül 5