Haber Detayı
13 Nisan 2016 - Çarşamba 11:39 Bu haber 1078 kez okundu
 
0-18 Yaş Aile Eğitimi Semineri Sertifikaları verildi
Yozgat Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Eğitim Anadolu Lisesinde 104 öğretmenin katılımıyla 2 grup halinde gerçekleştirilen 0-18 yaş aile semineri yapılan sertifika töreni ile sona erdi. Katılımcılar sertifikalarını İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş’un elinden aldı.
Eğitim Haberi


Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Eğitim Anadolu Lisesinde düzenlenen sertifika töreninde aile olgusunun öneminden bahseden İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş; “Değerli öğretmenlerim aile, anne baba ve çocuklardan oluşan en küçük toplum birimidir. Bu bakımdan aile toplumun temel taşı sayılmıştır. İlk toplumlardan günümüze kadar, bütün toplumlarda aile vardır. İnsanları diğer canlılardan ayıran önemli özelliklerden biri, insanların aile düzeni içinde yaşamalarıdır. İnsan sevgisi, vatan sevgisi, bayrak sevgisi ve dini değerler önce ailede öğretilmeye başlanır. Bu nedenledir ki aile bir insanın gelişiminde rollerin en büyüğünü oynar” dedi.

Artık sizde aldığınız bu seminer sayesinde kurslar açıp ailenin önemini anlatacaksınız diyen Kuş, “Ben hepinizi tekrardan tebrik ediyor vereceğiniz eğitimlerin başarı dolu geçmesini temenni ediyorum” diye konuştu.

Gerçekleştirilen törende katılımcılar sertifikalarını İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş’un elinden aldı.

Sertifika törenine İl Milli Eğitim Müdürümüz Saim Kuş ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ömer Başol katıldı.

Kaynak: (Bozok tv) - www.bozok.tv Editör: Necdet Demirel
 
Etiketler: zübeyde hanım, saim kuş, sertifika, yozgat, yozgat haber, yozgat haberleri
Haber Videosu
Yorumlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Modül 5